Přejít na obsah

Tapec z O2 do O1...???


cabic

Doporučené příspěvky

Na O2 tapecy do O1 klidně zapomeň. Nikdy neříkám nikdy, ale zrovna v tomto případě ...

 

 

no jo ale je to skoda z O2 se daji sehnat mnohem levneji a snadneji... a jak to vypada s zpetnyma zrkadlama a zadnima lampama uz jsem to taky zahlid...jde to bez extremnich uprav..?

Odkaz ke komentáři

:P takhle to dopada, kdyz si nekdo poridi OI a pak z ni udela paskvil, kdyz na ni haze veci z OII. Videl jsem OI, ktera mela predni svetla z OII, a vypadalo to fakt hodne divne. Kdyz chces mit tapecy, svetla, zrcatka... kup si rovnou OII :) ja jsem si koupil Skodovku a chci z toho mit Lexuse ;)

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
:P takhle to dopada, kdyz si nekdo poridi OI a pak z ni udela paskvil, kdyz na ni haze veci z OII. Videl jsem OI, ktera mela predni svetla z OII, a vypadalo to fakt hodne divne. Kdyz chces mit tapecy, svetla, zrcatka... kup si rovnou OII :) ja jsem si koupil Skodovku a chci z toho mit Lexuse :lool:

 

heej no jo takhle to dopada..nic z O2 na me O1 nemam jen jsem se na ty svetla eptal zda to jde a mel jsem namysli zadni ne predni...takze pokud neznas odpoved na mou otazku tak si svuj azor nech pre seba frajar... :D ale jinak dik... ;) ,,

Odkaz ke komentáři

cabic: ses moc malej pan na to, abys mi rikal "frajar" - to jen tak pro priste :smich: pokud se ti tady nelibi diskutovat, tak sem nepis, jednoduchy jako facka :angry: jen mi to proste prijde uhozeny, nic vic :smich: Neco jinyho je, kdyz predelas predface na face, ale davat z novyho modelu veci na stary model, to uz je trochu mazec. :smich:

Odkaz ke komentáři

houmik : vim ze jsem tu novej ale to nic nemeni,otazka znela zda neco z toho jak jsem se ptal pasuje na O1 nic vic nic min...a taky jssem psal ze na me O1 nic z O2 nemam a neminim tam davat.to byla jen otazka ktera vysla z prizpevku : ze shanim cerny tapec do me O1 a ne z O2.ale nebudu ti to vysvetlovat .mas to tam napsany... :smich::angry: ale kazdy mame svuj nazor ten ti neberu a taky mi to pripadne ujety delat z O1 O3.

takze tak... vse ok. ne? :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
tak dají se použít i přední stěrače, anténa z faceliftu (ploutev) .. pak nějaký takový drobnosti .. sluneční clony jsou tvarově stejný .. náhodou je tam dost věcí co pasují, ale výplně už jsou trošku něco jinýho ..

 

Seth : a jak je t stema tvyma nabizenyma tapecama...?mas je jeste a pujdou do sedanu?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

No taky rad nemicham veci z dva ruzne modely ale treba sedacky, volant, radicka, sterace, zrcadka, alu.kola a rovnou mate Tour facelift a to poradnej (ne jako ten z tovarny) a vypada to (aspon podle mich predstav) skvele. Takze takovemu michani se nebranim a pokud finance dovoly mnelo by to tak byt.

 

Ale ted k tematu, tapeci tam narves urcite jo, ale je treba hodne predelavani, rezani, zuzovani, a dodatecne tvarovani a pak nakonec vse to pretahnou nejakymmaterialem aby se zakrily vsechna ta upravovana mista ale ze by slo tak to jo. Jen nevym jak se to viplati delat, to radsi bych penizki smeroval na nejake kvalitni potahovani latkou, kuzi nebo necim inim seriovecho interieru.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...