Přejít na obsah

EGR VENTIL


Doporučené příspěvky

Keby niekoho napadlo cistit EGR, tak dobru chut :jelen:

attachicon.gif1.jpg attachicon.gif2.jpg attachicon.gif3.jpg attachicon.gif4.jpg attachicon.gif5.jpg

 

Je to z mojej octy (MR2012), bol tam egr s indexom BJ, nabehanych 113t km.

 

P.S: po nahodeni sa flashoval SW na motorovku. Mal som tam v9971 od aprila 2014 a teraz najnovsi je v9972. Takze ziadne zakladne nastavenie, ale je potrebny flash sw samotnej jednotky.

Ahoj, kde ti dělali flash? Dělají ve škodovce automaticky při garanci? Kolik to stojí? dík

Odkaz ke komentáři

Flash sw sa robi automaticky po vymene EGR, cize robili mi to v autorizaku. Pri klasickej garancke sa to nerobi, pokial nie su ziadne problemy. Minuly rok mi robil flash, na vtedy najnovsiu verziu, uzivatel ferda25. Neni problem flashnut v autorizaku, len ci sa im bude chciet :D

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

trosku si trafil klinec po hlavicke, mame vlastnu lekaren :lol: ale vobec netusim co to je za pripravok a z coho by to trebalo miesat ^_^ pytam sa len preto, ci by sa dala oddialit vymena vycistenim :) zatial problem nebol ale predpokladam ze je to len otazka casu, auto ma 203k km a netusim ci uz bol meneny, mam ho len od 154tisic

Odkaz ke komentáři

V samotnom EGR zrejme ziadne rozdiely nebudu. Asi je rozdiel len v novsom SW, ktory sa po vymene flashuje.

Inak je zaujimave, ze ta upravena krytka nie je sucastou noveho EGR s indexom DQ a clovek to musi dokupit. A ked servis si nie je vedomi tejto problematiky, tak ju ani zakaznikovi neodporuci <_<

Ja som ju tiez radsej dokupil, nie je to velka polozka.

 

post-19535-0-81519200-1426098713_thumb.png

 

@feki: osobne si myslim, ze EGR uz mas meneny, ak sa to robilo v autorizaku, tak budes mat zaznam. Pripadne aj napovie verzia SW v motorovej jednotke, ci je novsi ako 5XXX...ak ho ovsem svojvolne niekto neflashoval len tak :)

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...