Přejít na obsah

Podložky pod kola


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 2 roky později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

Zdarec kluci, mam takovou otazecku, objednal jsem na sve RSo podlozky 5mm, abych si srovnal kola s blatnikem, zkousel jsem je tam dat, ale nejsou po cele plose disku viz foto. Popravde jsem cekal, ze to bude stejný prumer a pekne licovat, takhle, kdyz je tam i kolo, je tam mezera. Je to normalni nb mi poslali neco jineho, popripade, jestli to takhle bude ok. Je to moe prvni zkusenost s podlozkama, tak se radsi ptam, protoze mi misto objednanyh sroubu delky 33mm poslali 36mm. A to je dalsi vec, muzu je tam dat, kdyz jsou o 3mm delsi?Resp. o 4mm s porovnanim origo sroubu, ktere maji 27mm.

Dikec za radu

post-44337-0-73650100-1489876131_thumb.jpg

post-44337-0-92466600-1489876138_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No oni k objednavce prave chteli napsat na jake auto to bude, jaky motor, jaky rok vyroby, tak jsem cekal, ze to tam sedne presne jak ma. Predk a zadek je temer totozny, predek ma tak o jeden mm vice, okem nepozorovatelne. Takze to nicemu nevadi? Nastesti se jedna o podlozku 5mm, takze ta mezera je malinka, ale nedovedu si predstavit podlozky 15mm, to by byl opravdu hnus. Ale taky me to popravde vytocilo. A co ty delsi srouby? Muzu je tam dat? Kratsi vadi urcite, ale delsi?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...