Přejít na obsah

Spotřeba


Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

tak samozrejme nie je to trhac betonu. rozjazdy trochu lenive. akonahle sa rozbehne je fajn. ako som uz inde pisal. nie som zastanca divokej a rychlej jazdy. zatial som s motorom spokojny. spotreba sa mi zda trochu vyssia ale snad to kilometrami a teplejsim pocasim dostanem pod 7 litrov v meste.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Na moje prekvapenie ide vyborene, a hlavne dobre sedi v zakrutach, a ESP s tym je sranda, uplne postacuje, nemam uz 20 rokov aby som machroval a skoncil v jarku s novym autom. Je to vyborne, spolahline a bezpecne auto a myslim ze keby stali vedla seba 1.4 a TDI tak by si zlodej na 100 % vybral TDI. K tej spotrebe, Chodim len na kratke trasy, teraz som bol v Ziline, 300 km po dialnici, stale 140 km/h a spotreba 7 l. Aj ja som bol prekvapeny. Tankujem vzdy len plnu. Mam najazdenych 40000km.

Odkaz ke komentáři

Nedávno som mal možnosť s tou 1.4 59kw najazdiť necelých 100 km a musím povedať, že som bol vcelku prekvapený. S kľudným svedomím ako bývalý majiteľ Fabie HTP by som OII s touto základnou motorizáciou prirovnal zrovna k tej Fabii. Je to bez problémov použiteľné, dá sa s tým ja predbiehať, akurát trvá o niečo dlhšie, kým to zrýchli... Je to len o zvyku, keď sa s tým človek naučí jazdiť, nebude s tým mať problém.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

s tourII a 1.4MPi som najazdil uz cca 5.000 Km. musim povedat ze je to v pohode. po 5 tisicoch klesla trochu aj spotreba a motor sa mi zda zivsi. mozno je to len tym ze v nom jazdim kazdy den, ale zda sa mi to naozaj v pohode.. po pociatocnych obavach zo slabeho motora som spokojny. mam ju v podstate v dobrej vybave, s alarmom, 16" elektronmi, radiom swing atd a musim povedat ze nic nevrzga, vsetko hra vyborne a auto je s velkymi kolesami crateris naozaj velmi pekne..

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
Guest dleskyto

Před cca. dvěma měsíci jsem tuto OII Tour Family v krátké verzi koupil novou a jsem s ní fakt spokojený. Je mi 30 a po pravdě přiznám, že nějaký turbo motor bych samozřejmě uvítal, ale z druhého pohledu, přesedl jsem z 1.6 Felicie a to svezení je prostě luxusní! Jezdím i s novou fábií 1.4 MPI, ale co se týče jízdních vlastností je na tom OII o dost lépe. Je to prostě prostorná limuzína a nejlepší je ten ohromný kufr! Jezdím hodně s dítětem, kočárek, golfovými holemi a s několika batohy a v kufru je pořád místo. Co se týče motoru jezdím s tím převážně sám do práce (30km) občas s přítelkyní a na to normální (ne závodní) ježdění je to naprosto dostačující. Mám najeto cca. 2000km a mám kombinovaný průměr 6.3 s tím, že mi doporučily motor nešetřit, tak když můžu šlapu na to. Jinak občas samozřejmě musím říci, že v nízkých otáčkách to sílu nemá a je potřeba buď podřadit nebo předchozí rychlost trochu víc vytočit, ale to je celkem obecná vlastnost, kterou řeší silnější motory, nebo TD. Celkově ale spokojenost a kdo nepotřebuje s autem pořád předjíždět atd.. bude spokojenej.

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...