Přejít na obsah

Zapojenie SOUND SYSTEMU


Doporučené příspěvky

Mam oct 2 a SOUD SYSTEM radio funguje no nie je počut zvuk v reprákoch, reproduktory su funkčné lebo keď to pripojím napriamo bez DSP (zosiku s dig. equalizerom ) tak to funguje ale cez zosik ako to ma originalne byt mi to nechce fungovat. Potreboval by som schemy zapojenia k tomu zosiku. Radio mam AUDIENCE.. Tie schcemy aby som mohol vyskusat zosilovac ci je zly alebo nie. Pripadne daky spôsob ako by sa to dalo odmerať multimetrom neexistuje? dik

Odkaz ke komentáři

Som z Piešťan, no takto ako ono to zapojené vlastne je všetko lebo v aute by mal byť priplatkový sound system len má to háčik, keď som auto kúpil bolo tam autorádio stream MP3 čo je absolutna nezrovnalosť lebo k sound systemu je vraj audience minimalne a ďalšia vec predná platá len s dvomi reprákmi miesto 3 ktoré sú originál k sound systému, ale v zadných dverách je všetko ok 3x repro v ľavých aj pravých dverách, pod sedadlom vodiča je ten DSP (zosik s equalizerom) čiže vystáva otázka keď sa to nakóduje je predpoklad že by to vôbec cez ten DSP hralo ? alebo musím zase zoshnať original predné vyplne s tromi reprákmi ? :) btw. ty si skadial ? :)

Odkaz ke komentáři

Já od Náchoda, takže daleko....

Zkus nakódovat SoundSystem na audienci a uvidíš. Podle mě to hrát bude, ale ne tak jak by mělo.

Jestli ti chybí repráky ve dveřích, tak je to možná nějaká dodělávka nebo kdo ví co.

Pošli mi přes SZ VIN auta a já se podívám co mělo z výroby.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o rok později...
Guest 1.9TDI 4X4

Cau, mám dotaz. Před pár dny jsem si nechal natahnout kabeláž na zesilovač do OII. Mám radio Stream a jelikož nemá spouštěcí rem funkci zapojili mi to do spínacího systému zapalování. takže to hraje jen když otočím klíčem a nebo když je nastartováno. A dále signál do subwooferu je napojen na zadní repro u radia. a problémy jsou: 1) šlo by nejak jinak zapojit ten spínací kabel aby to hrálo jen když zapnu radio, 2) vynechávají mi zadni repro, nemuže to byt tím že je tam napojen subwoofer?. 3) když mám vyple radio a zavřu dveže tak subwoofer zaduní a má nejake rušivé vlivy. doufám že to pochopíte, předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 2 roky později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...