Přejít na obsah

Zapojenie SOUND SYSTEMU


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Já se chystám do OII předělat audio systém na něco zajímavějšího a jelikož sety kompletuji už nějakou dobu tak jsem po nějakym tom přemejšlení vybral tohle

 

Přední dveře: nové výšky cca 2x 300W , středy 2x 800w Goldy + výhybky , zesilovač pro předek vzadu na zástavbě

Zadní dveře nové výšky 2x 300W a Středy 2x 1200W goldy + výhybky , Monoblok vzadu

Kufr , zástavba v podobě větší bedny z mdf desek včetně portálů a potahu pro osazení 2x 10" sub o výkonu 2x 1200w + 2x 1200W zesilovač, Kapacitor pro každý z nich na čele zástavby . zesilovače taktéž na čele zástavby a sub osazené na šikmé ploše na ex, proti sobě zhruba 70 cm od sebe. bass reflex v podobě úzké štěrbiny nasměrovaný proti víku motoru. středy do kufru zatim neplánuju, nízkofrekvenční výhybky uvnitř zástavby samozřejmostí.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Dobry vecer,

Mam octaviu II FL r. 2012. Mam v nej sound system radio Amundsen+. kupil som si neorigo radio. nejde mi zvuk. Docital som sa, ze musim obist zosilovac pod sedalom. Je to tak? Nieje mozne to nejak zachovat? Ako sa to robi? da sa nejak vzmenit zosik za iny? alebo ako inak to spojazdnit?

 

Vopred kazdemu dakujem za info... :)

Odkaz ke komentáři

jsou 2 možnosti, buď vyřadit zesilovač a propojit tam ty dráty přes výhybky, nebo canbus adapter který umí zapnout zesilovač

u mě v předfl možnost 2 nějak nefungovala, nevím jestli blbě zapojeno, ale prostě se ten zesilovač neprobere aby šel zvuk, takže až bude mít Passta čas, tak za ním skočím aby mi to udělal možností 1 a budu mít klid

Odkaz ke komentáři

jsou 2 možnosti, buď vyřadit zesilovač a propojit tam ty dráty přes výhybky, nebo canbus adapter který umí zapnout zesilovač

u mě v předfl možnost 2 nějak nefungovala, nevím jestli blbě zapojeno, ale prostě se ten zesilovač neprobere aby šel zvuk, takže až bude mít Passta čas, tak za ním skočím aby mi to udělal možností 1 a budu mít klid

a ako to vyzera ten can bus adapter? kde sa to pripaja? vies ja sa tomu absolutne nevyznam.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...