Přejít na obsah

GARNY SERVIS PRAHA tel.777005887


Doporučené příspěvky

Ahoj všem .. tak jak je vidět tak tady to žije .. a kdo tu není ..tak jako by nebyl .. ;)

 

Ten kdo mně zná i nezná tak ví ,že se zabývám už nějaký pátek opravami vozidel .. škoda ,VW ,seat .audi .. koncern a i jiné značky

Vše podstatné je v mém podpisu ... telefon : 777005887 nebo mail : P.garny@volny.cz

Odkaz ke komentáři

ahoj všem .. ještě jsem chtěl podotknout ,že servis samo slouží i pro nečleny a lidi kolem ... dost lidí mi volalo ,že by něco chtělo ale ,že nejsou členové .. tak to jenom pro info .. Slevy pro členy jsou samozřejmností .. dohoda to jistí ..

 

Dost lidí volá ,že by chtělo něco namontovat ,opravit ,vymněnit stím ,že mají díl vlastní .. takový všeobecný problém všech servisů ..

Takže u nás je tato vec možná ... je pravda ,že stoho v servisech není nikdo moc happyyy ... ono nejde jen o zisk s dílů pro servis ale samo i spoustu problémů okolo jako např: díl je jiný .. díl se pokazí vlivem kvality .. atd a to pak jsou samo problémy, keré jsou nepříjenmé .. pro obě strany ..

 

A proto je pro mně jako pro servis nabídnout nějaké alternativní řešení jako např.. sleva na origo díl .. či popřípadě na druhovýrobu atd... ovšem druhá strana věci je taková ... ,že tady na foru se dají koupit některé díly za tak směšné peníze ..na které se člověk nedostane ani se všema slevami a proto je jasné ,že nikdo nechce dávat za spojku třeba 6000 kč .. když jí tu někdo nabídne za 3000 kč.. ale když ten díl odejde ..pak vetšinou šance reklamace je malá ... pak nastává problém ... :-(((

 

takže montáž vlastního dílů , za podmínek .. 1,musí se počítat ,že cena montáže je větší

2,majitel je seznámen ,že nemá záruku ode mně na díly ....

3,pokavat díl nebude pasovat ,po dohodě bude nahrazen se zdrojů servisu ..

 

Je to všechno o domluvě ... zatím Garny

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Ahoj

Měl jsem tu čest navštívit Petra v jeho dílně.

Vřele doporučuju všem,až se mi nechce věřit,že může bejt někdo takhle ochotnej.

V kterým servise vás odvezou domů a pak pro vás přijedou?Jen u Garnyho.Fakt je,že bydlim blízko,ale stejně.

Takže díky

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
Ahoj

Měl jsem tu čest navštívit Petra v jeho dílně.

Vřele doporučuju všem,až se mi nechce věřit,že může bejt někdo takhle ochotnej.

V kterým servise vás odvezou domů a pak pro vás přijedou?Jen u Garnyho.Fakt je,že bydlim blízko,ale stejně.

Takže díky

 

 

Ahoj .. temáš zač .. jo tak když je potřeba ... jinak foto brzo budou v mojí sekci ..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Jen tak mimochodem-další návštěva u Garnyho a opět super.

Už to sem asi psát nebudu,je to samozřejmost.

 

No samozřejmnost to asi úplně není ... ale vyhovět a něco udělat je předpokladem spokojeného zákazníka ,kamaráda,známého atd....

 

jinak foto jsem už našel ... a hlavně našel i trochu toho času ... :smich:

Odkaz ke komentáři
GARNY-Já myslel,že to je samozřejmost jako jen u Tebe a je zbytečný to sem psát.

Měla to bejt jen slova chvály :lool:

 

tak víš jak samochvála smrdí .. ale když to někdo napíše .. tak O.K. jinak foto jsem už poslal do mé sekce ..

 

Jinak je pěkné když se daří a lidi jsou spokojení ... ale obšas se něco i nepovede ideálně .. ato by lidi taky mněly vědět .. :wub:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím vše :

S Příchodem zimní sezony jsme se rozšířily o nové služby a to vlastním pneuservisem.Tyto služby jsem už nabízel a provozoval dříve ale nevlastnil.

Stroje už proběhly testovacím a seřizovacím procesem a můžem naplno nabídnout službu pneuservis.

Máme i technologie na speciální nízko profilové pneu,dojezdové pneu atd....

Tato služba není pro nás prioritou, je jen doplňková .Hlavní je stále auto servis...

 

Pneuservis : motáž,demontáž,vyvážení.Plech - Alu.

Opravy pneu

Prodej pneu a disku

Uskladnění pneu (zima - léto)

 

Tak neváhejte a zavojte na: 777005887 než vás zaskočí první sněhová nadílka a nebo tlačenka v pneuservisech.... Ceny jsou lidové ... :-)))) garny

101_3636.JPG

101_3637.JPG

101_3638.JPG

101_3639.JPG

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

zdravím vše .. tak vánoce a nový rok pryč .. a začínáme od znova...

 

 

Novinky v servisu .. : stránky firmy se stále dodělávají a tak snad už za nedlouho se rozjede ostrá verze ... ????? uvidíme

 

momentálně se firma a servis rozširuje o partnery ...

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...
  • o rok později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...