Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

lukas1s1

zadní led světla Litec Octavia II facelift

37 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Čau lidi je tu někdo kdo dokáže aktivovat tyto světla aby svítilo celé ,,céčko" a né jenom nahoře a dole?

post-30320-0-94260900-1380561126_thumb.jpg

post-30320-0-29175100-1380564037_thumb.jpg

post-30320-0-89837100-1380564167_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lukas1s1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti svítí jeno nahoře a dole, tak zpřeházej ty bílé konektory, je to napsané v návodu, že je jenom jedna správná kombinace. Jakmile trefíš tu správnou kombinaci, tak bude svítít celé Céčko.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nemáš zač:pivo:, mám to z vlastní zkušenosti, měl jsem je na předchozí octavce.

jj jsem rád že jsi napsal já už psal spoustu lidem jestli neví co stim a nikdo nevěděl a mě by to nenapadlo :wallbash::wallbash: fakt díky moc :palec::palec::palec::palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nazdarte som tu síce nový ale mam takú banálnu otázku ohľadom týchto led svetiel neviem či to už niekdo riešil ide o sneh momentálne bola zima biedna ale keď bude tak si myslím že bude tieto led svetla asi ťažko vedieť preto lebo nevyžarujú žiadne teplo a tým pádom sa na nich bude hromadiť sneh a auto nebude vedieť ako to je?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nazdarte som tu síce nový ale mam takú banálnu otázku ohľadom týchto led svetiel neviem či to už niekdo riešil ide o sneh momentálne bola zima biedna ale keď bude tak si myslím že bude tieto led svetla asi ťažko vedieť preto lebo nevyžarujú žiadne teplo a tým pádom sa na nich bude hromadiť sneh a auto nebude vedieť ako to je?

abych ti rekl pravdu tak nevim moc snehu letos nenapadlo ale to co napadlo tak spadlo si ty svetla navoskuj a je to dobre snih sjizdi dolu ze svetla ;)

Zdravim chcem sa opytat skade ste kupovali tie svetla? Lebo aj ja by som ich chcel na svoju OCTAVKU

kdyz se podivas na internet tak je najdes vsude ja je mam teda z Nemecka protoze v Cechach je nemeli

Tak mě to prasklou žárovku teda hlásí :smich:

tak ty musíš mít vždycky něco extra :loool: :loool: :D :D :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prasklou žárovku hlásí pouze zpátečce. :palec:

Co se týká té zimy tak většinou po očištění před jízdou se mi už na nich neusazuje sníh. Přisuzuji to teplem ve voze které proudí i do těch postranních kapes, kde je světlo. Nicméně jak zde někdo psal, před zimou voskuji célého mazlika tudíž i světla.

Dále tyto světla se dají sehnat v Čechách, ale eshopy je stejně objednávají v Německu takže pokud umíš německy je lepší si je objednat přímo tam. :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Cau,zdravim vsechny-nedavno jsem si koupil na octavii II zadni led lampy a nesviti my cele svetlo jen nahore a dole,potreboval bych poradit jak to prepojit,aby svitilo cele cecko.Mam sedana.Diky za radu.Martin.

Podotykam Litec nemam.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.