Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

lukas1s1

zadní led světla Litec Octavia II facelift

37 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdar hosani,potreboval bych poradit.Koupil jsem si LED zadni svetla a nesviti my cele svetlo mam sedana a svetla nejsou od Litecu,hlasi mne prasklou zarovku,kdyz seslapnu brzdu a nebo zap.mlhovku tak hlaseni zmyzne.Muzete my poradit co stim.Diky Martin.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Koukni se na zapojení těch drátů. Popřípadě vyzkoušej je přepojit obráceně. Je to chybka jen v zapojení. :palec:

Ok diky,skusim to,ale tam jeden drat neni zap.vubec-stech svetel jde drat,ale ze zapojeni s auta nic,tak skusim to prepojit,ale jsu s toho nanic,protoze to melo byt udelane tak,aby to clovek jen predelal ty svetla a ne,aby to prepojoval.Uvydim.Zatim dik za radu. :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ok diky,skusim to,ale tam jeden drat neni zap.vubec-stech svetel jde drat,ale ze zapojeni s auta nic,tak skusim to prepojit,ale jsu s toho nanic,protoze to melo byt udelane tak,aby to clovek jen predelal ty svetla a ne,aby to prepojoval.Uvydim.Zatim dik za radu. :palec:

Měl jsem na mysli přesně jak je to v prvním příspěvku na fotkách. Jsou tam dva svazky drátů ( 4 kabílky ) z žárovek které jsou pro dvě horní a drát co jde k těm dvou spodním žárovkám. Tím dostaneš to C. Pokud ti nesvítí lampa tak jak má tak musíš jen ten konektor přepojit obráceně. Nic nepřipinováváš. Jen ten kontakt rozpojíš a zapojíš obráceně. Diody totiž pracují jen v jednom směru. Takže PLUG and PLAY

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte ja to tady teochu ozivim menasel jsem jine lepsi misto kam to dat. Taky bych chtel led svetla, ale jak to ma OIII, takze ne aby byla videt kazda dioda, ale aby bylo videt jednolite ,,c,, Nesetkal se s tim nekde nekdo. Hledal jsem a nic nenasel. Diky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte ja to tady teochu ozivim menasel jsem jine lepsi misto kam to dat. Taky bych chtel led svetla, ale jak to ma OIII, takze ne aby byla videt kazda dioda, ale aby bylo videt jednolite ,,c,, Nesetkal se s tim nekde nekdo. Hledal jsem a nic nenasel. Diky

To má Octavia 2 Green E Line. Ale to neseženeme...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky jsem nad tím přemýšlel, taky se mi to líbí, ale žádný aftermarket jsem neviděl, pořád je tu možnost to udělat, ale je to zásah do viditelné části světla...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, 

tiež by som chcel tieto led svetla od Litecu, ale neviem si vybrať farbu. Mam bielu Octavia FL liftback a cire mi prídu moc obyčajne ale cierne dymové asi až moc čierne :D ma niekto tie červené dymové? Alebo aj tie cire a čierne na bielej Octe? Nemôžem to nikde nájsť.. Každá rada dobrá, ďakujem :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jo, diky, toto som našiel, myslel som či to má niekto na svojom aute, že by to vyfotil, ako to vyzerá v realite, alebo ak máte tip na niekoho, kto to má na aute, by som mu napísal správičku :pivo:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.