Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

IvoB

Snížené pružiny

23 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

no chvilku jsem váhal ale když jsem viděl u Karlose ty tvoje fotky bylo to jasné :D

upřímně - čekal jsem ze to bude jak " šutr" ale i na 18" je to v pohodě : )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam praveze z tych 18tok uz trochu strach,aj ked verim,ze to fakt take hrozne nebude/strejda Karel potvrdil:-),ale predsalen je to na tej 17tke kapanek komfortnejsie a kedze uz som paprda,tak mi to vyhovuje.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 22. září 2015 at 15:28, jELDA napsal:

Ahoj

takhle nějak to vypadá když dáš Eibach pružiny na O3 combi .

post-534-0-69020600-1442928504_thumb.jpg

Ahoj vypada to skvele jsou to pruziny Pro-kit a nebo ty nizzsi Sportline?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, taky přemýšlím, že půjdu dolů pomocí pružin Eibchach 30/25. Mám ale RV 2016, takže vzadu byli kola zaraženy jak v tramvaji a proto mám na autě podložky 12 a 20 mm. Otázkou je zda to nebude šouchat :/ Máte tady někdo RS s podobnou konfigurací podložek a pružin? Kola mám klasické origo 18".

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 21. 8. 2016 at 18:55, qvedo napsal:

předek 4 cm a zadek taky 4 cm a montovaný jsou dnes odpoledne

Ahoj, chci dát nižší pružiny na o3 RS combi ..... půjdou tam taky dát eibach -40/40 ? 

¨nebo aby to bylo vyrovnané -40/30 ( takle sem to měl na o1 aby to bylo souměrné)

nebo co byste doporučily  ?   Díky 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Děkuji ti moc :palec: takže na RSo max -30/30  , DSG nemám mám manuál :)  

když se budem konkrétně bavit o ST suspension nebo Eibachu , tak kterou značku bys doporučil ? jestli to dobře chápu ST máš na autě ? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nemáš za čo .U mňa rozhodla cena ST-170 a  Eibach 230 eur .Inak som s ST celkom spokojný je to garantované certifikátom kvality od KW .Komfort trochu ubudol na 19" ale na 18" som skoro nepoznal rozdiel, takže vrelo odporučam. A to hlavné o čo mi išlo je ,že si to pekne sadlo dole ,tak za mňa:palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ok :palec: tak mě jde taky o to aby si to sedlo a zlepšilo v zatáčkách :beer: já půjdu do Eibachu zdali budu brát ještě ANTI-ROLL-KIT   ( jěště kouknu třeba na ST jestli to nevyrábí pak bych se zamyslel)

https://www.eibach.cz/anti-roll-kit-skoda-octavia-combi-5e5-2-0-tsi-rs-162kw-101243.html

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.