Přejít na obsah

6.OCTAVIA SRAZ 2014


Doporučené příspěvky

Vitto pokud mas moznost uskladnit dva a dva do karavanu tak nas klidne rozdel. Nemusime byt vsichni pohromade. Jde nam o to nespat zase ve stanu... ;)

Nebo do pokoju. Zalezi jake mas moznosti. Jedem ctyri chlapi trema autama ;)

Upraveno uživatelem Kube
Odkaz ke komentáři

no ja to musim brat podle poradi v registracich, takze to bude dosti slozity, uz mam volny je jeden karavan a mozna chatku z patku na sobotu, tot vse....

 

bohuzel je vas uz asi moc na objem, co muze spat v kempu. vse je plne, jen 1-2 chatky jsou plne jen z poloviny, ale tam jeste neni doreseno zda dorazi nekdo dalsi k nim.

 

nahradniky si pisu, takze uvidime, jestli se nekdo odhlasi

 

kdo je nahradnik muze se podivat po okoli po pensionech trebas...to je jediny reseni, ktery umim navrhnout.

 

pokud najdete nejaky vetsi kemp, ktery bude stejne hezky a vybaveny, tak se nebranim dat to pristi rok jinam, ale marne jsem neco zkousel hledat jiz par let.

Odkaz ke komentáři

to tam okoukni, ale tech chat nevypada moc a kdyz chceme mit stany s programem venku tak nevim jak se to tam vejde, musim rici ze internetova prezentace by me o tom nepresvedcila, neni tam napsan pocet chat apod. hotelovy pokoj super, ale nevim jestli je to vhodny zase no.

 

jako sehnat vhodny kemp, kde budou hezky chatky, dobry a cisty WC, zazemi pro nas organizatory, sportovni vyziti, hezky okoli apod, je dost tezky jak rikam. jo a zaroven to musi byt nekde rozumne ze vsech koutu republiky

 

 

Odkaz ke komentáři

z VW fora od poradetele srazu v Jizbicich: Ahoj všem včera jsem se byl mrknout na sraz Amerik kterej se konal v Jizbicích (našem kempu pro sraz). Musim říct že tam bylo mrtě aut cca 360 tak že už nemám obavu o to, že by sme se tam nevlezli :lol:

 

Co jsem s diskuse pochopil je tam nejake vetsi parkoviste pred hotelem a betonove hriste na voljebal kde se daji parkovat moc slozene auta a pak klasika u chatek

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...