Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

rypadlo

spotřeba 2.0TDI 110KW

107 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Asi jak se teď oteplilo, tak mi spotřeba opět velmi klesla. Zatím jezdím na zimních, evidentně to ničemu nevadí. Dávám fotku z posledního tankování, dnes je tam o dalších 200 km se stejným výsledkem více. Den předtím jsem nefotil. Je to zprůměrovaná hodnota. 2x po sobě jeto na trase Krkonoše-Brno a zpět, první den dojezd Brno 4,2, dojezd domů 4,0, druhý den dojezd Brno 4,1, domů 3,9. Určitě jsem nebyl brzdou provozu, nejel jsem po dálnici, takže tempo dle pravidel a GPS 50/90/110.

Co mě překvapuje je to, že do Brna vždy vyšší spotřeba než opačně "do hor" :).

Jsem zvědav, jaká bude spotřeba u Supa se stejným motorem. Aktuálně najeto ca 177tis. Jsem zvědav, jestli mi servisní prohlídce vymění/ doporučí výměnu destiček nebo ne ( pokud se nerožne kontrolka - přes plecháče a poklice nevidím stav a al + letní zatím montovat nebudu, ať má nový majitel co nejvyšší vzorek letních) Honza

Spotřeba.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ty spotřeby 4.5 a 4.0 jsou s manuálem nebo s DSG?

Já když jedu okresku, např. Humpolec - Jindřichův Hradec-Třeboň-ČB-Prachatice, jsem na průměru 72kmh  (110kmh okresky) a spotřebě ca 5.3 - níž to fakt nejde. S manuální 1.6TDI 77kW to při stejném průměru dám za 4,2 v pohodě.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já mám taky manuál combi 180tis., když jsem jezdil s automatem 135kW, tak jsem se pod 5 nedostal. Jsem zvědav, kam se posunu se Superbem se stejným motorem a převodovkou. Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.