Přejít na obsah

Logá rádiostaníc


160R

Doporučené příspěvky

Rádio Bolero a navigácie Amundsen a Columbus umožňujú zobrazenie loga rádiostanice na displeji spolu s jej názvom. Keďže u nás rádiá svoje logá v analógu nevysielajú, je nutné nahrať logá ručne. V prílohe nájdete logá najznámejších staníc. Stačí archív rozbaliť, súbory PNG nakopírovať na SD kartu, túto vložiť do hlavnej jednotky a zvoliť načítanie loga rádiostanice. Výsledok vyzerá nejak takto :palec:

dobry den chcem vas poprosit mam to nakopirovane na sd karte a v aute mi ukazuje ze neni podporovane medium a jak to vlozim do hlavnej jenotky ???? dakujem za radu mam radio columbus :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravim,mam Swinga a bohuzel nemam moznost zvolit v nabidce radia loga radiostanic. Mam smulu, nebo je to otazka softweru?

attachicon.gifIMG_0948.JPG

Nie, otazka softwaru to nie je, ale je to otazka verzie hardwaru ... Do 2014/2015 su MIB1 radia ... Bolero, Swing urcite ... mozno aj Amundsen ci Columbus... Potom prislo MIB2 niekedy koncom roka 2015 a to uz s vylepsenym rozlisením displeja a roznymi dalsimi volbami ... ano aj loga stanic, mirror link, smart gate a dalsie veci. Osobne mam Bolero MIB1 a tie loga stanic si obcas aktualizujem ak sa objavi nove radio resp. ho premenuju... no uz vymena za MIB2 Bolero je tzv nemozna, lebo by som musel menit riadiacu jednotku!!! sialenstvo ale aj servis mi to potvrdil aj Mlada Boleslav aj technici od skody atd ... stara znama fraza Made in China

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...