Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Markusss

Spínač osvětlení interiéru

73 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit, kde najdu spínač sovětlení interiéru od řidičových dveří?? Když otevřu dveře tak se nerozsvítí světlo. Jinak na ostatních dveřích vše funguje.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Klasika bude vadný spínač a ten je přímo v zámku ve dveřích.....na 99% to bude on ale může to být i něčím jiným já osobně měním celé zámky ne jenom spínač.....často to odchází u octavií.....ted mě zrovna jedna octavia takto potrápila než jsem to našel :-))))

M.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to buď špatný mikrospínač v zámku jak napsal MartinRS nebo taky často se vyskytující studené spoje v tom zámku a v poslední řadě může být přelomený drát v průchodce dveří...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zajímavé je že při odemknutí auta spínač funguje a rozvítí mi světlo. I při zamykání zase světlo zhasne. Nerozsvítí světlo pouze při otevření dveří

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám na chlup stejný problém, jako Markusss. Začalo to při těch mrazech co byly venku a doufal, že po oteplení se situace napraví. Marně...nic. Takže to hodím na Vag a pak klasický postup...kabeláž....mikrospínač :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mě tohle tedka delají zadní dveře za spolujezdcem...když je otevřu tak se mi svetlo nerozsvítí, jinak u ostatních jo...takže se na to budu muset taky mrknout

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj mám asi stejný problém. Když dám interiérové osvětlení do polohy, kdy by mělo svítit při otevřených dveřích tak svítí pořád a můžu dveře zavírat a otevírat kllidně všechny a nic se nemění ani se neobjeví na přístrojovnce kontrolka otevřených dveří ale ani když otevřu jiný dveře. Kromě kufru, kde když ho otevřu tak se mi světla v kufru rozsvítí. Tak nevím jestli jsou ty mikdospínače rozbité v každých dveřích něbo je problém jinde? Moc se v tom nevyznám, takže nevím.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
zatím jsem do toho nešel - nesehnal jsem tisícihran M8 !!!! + to začalo vlivem tepla zase fungovat, ale chci na to mrknout no...

V každý prodejně s nářadím ti ho objednají, pokud ho nemají. Stačí jen bit do gola sady. označení je XZN M8. Mě má přijít zítra :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na co měnit celej zámek??? Buďto je to mikrospínač nebo studenej spoj a to jsou skoro korunový záležitosti, tak proč vyhazovat litr za celej zámek... Potom maximálně svazek, ale i ten se dá opravit a nebo sehnat na vraku dobrej.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Me ted pestaly reagovat spolujezdcovy dvere. A kdyz jsem auto koupil tak nereagoval ridicovy a jako vzdy si objednam mikrospinace a vymenim je zas bude klid. Koupim si jich vic do zasoby a bude :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Me ted pestaly reagovat spolujezdcovy dvere. A kdyz jsem auto koupil tak nereagoval ridicovy a jako vzdy si objednam mikrospinace a vymenim je zas bude klid. Koupim si jich vic do zasoby a bude :palec:

to mi pak muzes jeden strelit, me nereaguji spolujezdcovy dvere :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jestli nejaky chces tak mi hod SZ s poctem. Cena je cca 67kc. Budu jich brat vic protoze i na Bubline odesel. Psal jsem to v HavExu ale nikdo se neozval.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.