Přejít na obsah

Spínač osvětlení interiéru


Markusss

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Zdravím , mam stejnej problem. Vypadava mi take eletrika v interieru. Behem jizdy chvili jde , chvili nejde. (osvetleni kufru , svetylka ve dverich , stropni svetylko jak obe ty bocni co se zapinaj manualne tak velke prostredni dle nastaveni. Pokud eletrika zrovna jde , pri otevreni jakychkoliv dveri se stropni svetylko rozsviti , pokud nejde je tma. Pri funkcni i nefunkcni eletrice sem delal pokusy zavirani a otvirani dveri ale nic se nedeje. Proste z niceho nic , cvak a v systemu je stava . a za chvili uz zas neni a tak porad dokola. Pojistky a relatka sem kontroloval, v poradku. Vsechny okna v eletrice behaj bez problemu , stejne tak i dalkovej central bez problemu. Nevite nekdo od kud je napajeno tady to vnitrni osvetleni a kde by to mohlo padat. Dik moc za rady ........

Rada Jesterka :)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Zdravím, taky mám takový problém. Int.světýlko mi svítí pouze když vytáhnu klíček ze zapalování. Jinak si můžu otvírat-zavírat a odemykat- zamykat co chci a nic. Nereagují žádné dveře. Kufr funguje. Žádné světýlka ve dveřích nemám, myslím že ani na palubovce nic není-nebo nesvítí ?. Je tam pouze centrál, který funguje normálně. DO taky není. Červené světýlko u čudlíku je,ale ještě nikdy jsem ho neviděl svítit ani blikat. Pokud by to byl ten mikrospínač,musím ho vyměnit u všech dveří? O1 combi před face. Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři

Nebude to tím, ze se pri vytažení klíče ze zapalování všechno na elektřinu vypne? Tedy krom zapalovače.

Jinak mam otázku: měnil jsem sulfitku ve dveřích a od té doby tam není proud, nova sulfitka nesvítí, nerozsviti se svetlo v interiéru, nejde signalizace otevřených dveří. A na VAGu bez chyby. Je to náhoda, že rovnou odešel mikrospinac zamku?

 

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

No ono som na rychlo splasil O1 1,6 99r. Je to v pvôvodnom zneni. Len centrál tam daval chlapik druhý. ono vec 1: pri zamknuti a odomknuti nesignalizuje na smerovkach že som niečo spravil. Ale to mi neva. vec 2: je to osvetlenie. Vecer sa triafam do zapalovania ako idiot a až najde klučik dierku a otočim tak sa rozvieti, čo je dosť neskoro :( a skoro som pozabudol kufrove nejde vôbec. Nejde doň prúd. Už sa pokúšam pokukat ale v tej klemre na dvore sa to moc neda dlho. Budiky som preletoval a už ukazujú. Super návod tu na fore je. Inak ide ako má. Len je hladná ako moji psi.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdarec pánové,mám ,asi stejný problém.Nesvítí mi ani světlo interieru ani signalizace na palubce,že jsou otevřené dveře ani zvukový signál světel.Začalo mi to dělat u řidičových dveří a u dveří za řidičem oboje dvoje naráz.Nemůže to být nějaká pojistka?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdravím, mam dotaz nemůžu na to přijít proč to nefunguje 1f642.png:). Mam ve dveřích u řidiče svetílko které má svítit při otevření dveřích. Jenže nesvítí žárovka je v pořádku, mikrospínač taky protože stropní světlo svítí a v průchodce co vede do dveří tak taky žádný kabel není přerušený. Když jsem sundal tapecirung ze dveří tak kabel k světlu taky není přerušený tak vůbec netuším kde může být chyba ze to nesvítí. Neporadil by někdo? Děkuji za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

S tím světlem, ale nefungující kontrolkou to mám taky. Někde jsem četl, že to dělá relé, pro automatické rozsvícení světel. Neřešil jsem, Stačí mi, že svítí světlo v kabině. Dveře mi fungují jen, když vytáhnu pojistku od palubovky. Pak signalizují, ale jen do doby, než otočím klíčkem v zapalování. Pak už nic.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

zdravím, připojím se s dotazama. Octavia 1 combi r.v.2002, mám problém s elektrikou...

1) Přestalo svítit stropní světlo v režimu otevřených dveří. Pokud přepnu do polohy nuceného svícení tak svítí. Světlo se nerozsvicuje ani při odemčení dveří centrálem (není tam DO). Ale na palubovce svítí že jsou dveře otevřené (na všech dveřích svítí). Červená světélka ve dveřích svítí. Když nechám svítit světla a otevřu dveře tak to píská, s toho soudím že je zámek dveří dobrý. Zkusil jsem dát jinou lampičku ale výsledek je stejný. Díval jsem se na komfortku pod volantem (1C0 959 799 A) a ta se zdá dobrá. Pojistky zkontrolované všechny. Už fakt nevím... Nemáte nikdo nápad?

2) Zámek pravých zadních dveří nechce odemykat. Centrál ho zamkne ale neotevře. Jediný zpusob jak dveře otevřít je vzít zevnitř za kliku...držet a přitom máčknout tlačítko odemknutí dveří na řidičových dveřích. Pak kolík zůstane nahoře a jde otevřít. Taky nevím co stím.

3) Zámek 5tých dveří. Zamyká a odemyká ale nerozsvítí světla v kufru. Když ale zmáčknu kliku na pátých dveřích tak to svítí. Signalizace otevření 5tých dveří na palubovce neukazuje. Zbytek dveří ukazuje.

 

pokud by jste někdo věděl napište díky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...