Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

216 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Není. Kameru nechávám na místě a vždy bez problémů. Neřeš a vyraž na cesty.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 20 minutami, italik napsal:

Chtěl bych se zeptat co děláte s kamerou když jedete přes Rakousko je nutné jí zcela odstranit???

Nejlepe sundat z celniho okna. Kdyz nejde, tak prelepit cocku cernou lepici paskou a odpojit od napajeni.

Upraveno uživatelem Laky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 7. 9. 2018 at 11:02, raym0n napsal:

VSemi, jak to v praxi realne funguje, to zapojis jednu do druhe, nebo proste v podstate mas dva zaznamy na dvou pametovkach?

Ta zadní je jen taková malá....a zapojí se do té přední hlavní kamery....záznam se pak ukládá jako dvě položky se stejným časem  jako A a B....přední-zadní....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V ‎7‎.‎9‎.‎2018 at 19:12, Laky napsal:

Nejlepe sundat z celniho okna. Kdyz nejde, tak prelepit cocku cernou lepici paskou a odpojit od napajeni.

Pres Rakousko jsem ji nikdy nesundal, neni skoro videt a kdyby nahodou, radsi zaplatim pokutu nez nemit dukazy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V ‎7‎.‎9‎.‎2018 at 18:52, italik napsal:

Chtěl bych se zeptat co děláte s kamerou když jedete přes Rakousko je nutné jí zcela odstranit???

Mám ji pevně a taky ji nikdy nesundávám, jezdím tam docela často. Ono to s tím zákazem není tak horký jak se povídá. Není povolená ale ani zakázaná. Má to svoje meze jako u nás. Tuším že už tady někdo psal že měl v AT karambol a policie si bez problémů vyžádala záznam z kamery kterou měl. Někde doma mám doma txt jak to popisuje jejich šéf policie a je to vlastně téměř to samý jak u nás. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 13. 9. 2018 at 22:36, krysarr napsal:

Pres Rakousko jsem ji nikdy nesundal, neni skoro videt a kdyby nahodou, radsi zaplatim pokutu nez nemit dukazy

Jen cituji článek z jednoho automagazínu ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak já včera vyzvednul TrueCam A7S z reklamace. Ani jsem ten 1km nedojel domů a zase na prd. Tak jsem tam jel znovu dneska a prej že to je nová. Tak to už bylo divný. Tak jsem koupil novou kartu, hned jsem ji tam šoupnul a zdá se, že se neseká. Ale je to fakt divný, protože jsem prohazoval karty mezi kamerama, V A4 chodily obě a v A7 ani jedna. Tak jsem byl přesvědčenej, že to bylo kamerou. A ono to vypadá, že si ta A7 asi nerozumí se SanDiscem nebo fakt nevím. Nechápu, ale s Kingstonem to jede, alespoň zatím. Zítra se cestou uvidí, na zejtřek plánovanejch asi 300km, tak to prověříme. Ale co mně zase zaskočilo, že ani po 11 minutách se neuzavřela smyčka 10 minut, kterou mám nastavenu. Proběhlo při testu přes 11 minut a furt to jelo dál. A přitom A4 běhá jak fík, bez zaseknutí, bez problému už přes rok. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.