Přejít na obsah

Prasknuté čelné sklo - záhada


n0iDek

Doporučené příspěvky

o tom mi hovor. vcera som akurat siel na sluzobku a co cert nechcel na D1 som chytil kamienok a prasklina na svete. ako nie je nejak velka na to aka supa to bola. v prvoti som si myslel, ze sa mi sklo rozpadne aka rana to bola. nie je to ale nictragicke, no budem to musiet pre istotu nejakosi poriesit, lebo dalsi kamen uz moze byt na vymenu celeho skla a to by som bol nerad, ak by ma cakali taketo vydavky

Odkaz ke komentáři

No pekne tak to teda nepotesi. A to na sluzobnom aute ci mas ako sluzobne svoje osobne. Ale tak fajn, ze si to aj ustal, bo kamarat raz takto chytil na dialnici kamen do celneho a skoncil vo zvodidlach a auto na total. V tej rychlosti vie clovek proste spanikarit, skruti volant a moze to dopadnut velmi zle. Aj si to das opravit, ked pises, ze to nie je moc?

Odkaz ke komentáři

tak to si potom obisiel este fajn. ja som sa po par skusenostiach s sklasickymi poistkovnami rozhodol, ze si zaobsataram pripoistenie a dostal som odporucanie na hornet. ako uz som o nich co to pocul, len predtym som to neriesil nejak az pokial som nelam patalie s celnym sklom a nasledne som nad tym zacal tak viac premyslat. cloveka to nejak ani nenapadne si nieco taketo zabezpecit, az pokial sa mu nieco nestane a musi si celu opravu hradit sam

Odkaz ke komentáři

Nie? Vela spolocnosti ich sice ponuka, no niektore, ako si sa pytal len napriklad na vymenu celeho celneho skla, co v niektorych pripadoch nie je nutne a staci len odborne vyspravit prasklinu. Ja poznam mnoho ludi, ktori si skusali vyspravit praskliny doma v garazi za pomoci opravnej sady, no akurat sa dostali k tomu bodu, ze uz ani dobry servis to po nich nedel dat dokopy a nakoniec museli vymenit cele celne sklo

Odkaz ke komentáři

no ved jasne, niekedy sa neoplati spekulovat, clovek to nemusi opravit, no uz to do ...  natolko, ze sa celej vymene proste nevyhne a opravovat si sam celne sklo, no ako mna by to ani len nenapadlo sa do niecoho takeho pustat. aj tu je niekto kto mate overenu poistku, cez ktoru sa da poriesit takato skodova udalost? teda mimo havarijnej

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Nasiel som si na stranke, ale neviem, ci je lepsie, ked si to spravim sam online alebo ich mam radsej kontaktovat? Ked ide o taketo vybavovacky, to je zakazdym kopec stresov a nervov u mna, ze to nejak domrvim. Preto sa vypytujem stale dokola na nieco. 

Odkaz ke komentáři

fusko - to je uz na tebe, ako sa rozhodnes. vlastne podla toho, ako je tebe lepsie komunikovat, lebo vies to vybavit aj jednym aj druhym sposobom. ale ked vravis, ze mas z toho taketo stresy, tak je tam aj taka moznost, ze zanechas na seba cislo a oni sa ti ozvu. ale poviem ti, ze to nie je nic komplikovane, keby sa rozhodol aj sam to povyplnat. 

Odkaz ke komentáři

No nehal som tam cislo na seba. Ale reku, ze to skusim aj naklikat. A kym sa mi ozvali, tak som to uz mal. Akoze vam poviem, ze som v to ani nedufal, ze by som to nedovrzal. Ale nic narocne, ako ste aj hovorili. Na stare kolena sa este aj takymto veciam naucim. 

Odkaz ke komentáři

fusko ti poviem, ze mne sa moc pozdava u nich ten mobilny servis, co maju. to si si pozeral o tom nejake info? neviem o tom, ze by takuto sluzbu poskytoval este niekto dalsi okrem nich. ale kludne ma opravte, ak by som sa mylil. proste nemusiet sa nikam trepat s autom a vyckavat na opravu, dost vyhoda. 

Odkaz ke komentáři

Na rok som si dal zatial. Ze oprobujem, co to bude zac. Tusim tam bola este moznost, ze na tri roky. To by som si dal potom buduci rok, ked mi uplynie toto poistenie. Vies ako, chcem poskusat, ze ak sa mi nieco udeje a bude nutna vymena alebo oprava, ze ako sa k tomu postavia. 

Len tak zbezne zatial. Som mal co robit, aby som sa prekonal a toto vybavil online. Ale mam v plane si pozistovat vsetky tie servisy a opravy, ako to chodi. Dobre hovoris ale, ze je to velka vyhoda, ked vedia takto prist za tebou a nemusis sa ty nahanat niekam ist. 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak ty si to vo velkom pobral potom. Zatial to nepoznam, tak som chcel vyskusat. Tak ze si dam skusobny ten jeden rok a potom uvidim, ako sa zariadim. Vsimol som si to tam, ale nevedel som, na co je, tak som to vynechal. Oplati sa to dat teda? Co to vlastne robi?

Odkaz ke komentáři

fusko velka pravda. oni maju aj viacero pobociek, nedavno k tomu vysiel nejaky prispevok. neviem, ci ich tam bolo vyse 70 alebo tak nejak. proste ozaj to bolo vysoke cislo. takze keby si aj potreboval ist priamo ku nim nieco vybavovat, tak si vies jednoducho najst nieco vo svojom okoli. v takych vacsich mestach, to budu asi uz vsade pomaly mat nejake zastupenie. 

Odkaz ke komentáři

vsak dobre, pokial s tym nemas skusenost, nepoznas to, tak tym padom ides do niecoho noveho, tak chapem, ze takto opatrnejsie. niektori sa do toho pustia vo velkom a niekto zase takto. vsak ked sa ti osvedci, tak potom to predlzis, ci ako to planujes? len zase keby sa ti aj za ten rok nic neudialo a rozhodol by si sa uz si ho nepredlzit, tak just na potvoru na dalsi den by sa nieco prihodilo. nahoda je blbec, vsak to isto poznas. 

Odkaz ke komentáři

povedal by som, ze sa to vyplati. ono to je nieco ako tekute stierace, o tom si uz musel pocut. aplikuje sa to na celne sklo vo vrstvach a dobre je to na to, ze voda ti automaticky odteka, tak sa ti nestane, ze by si mal zly vyhlad na cestu a aj ked uz ide zima pomaly a rano bude treba skrabat, je to napomocne aj v tom, ze znizuje zamrzanie a ulahcuje odstranovanie namrazy. je tam akoze este viacej vyhod spomenutych, keby si si to pozriel na ich webe. toto mi ale ako prve napadlo.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Dionyzos no tak by som to chcel spravit, ze najskor rok a potom sa uvidi. Uz sa mi konecne aj podarilo spravit to poistenie, aj som to vyplatil. Takze koncia moje otazky.

Snupy diky, pomohlo pri rozhodovani aj toto. Som si povedal, ze to nie je zase taka suma, aby ma to zruinovalo, tak som to pridal k tomu poisteniu tiez. 

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...