Přejít na obsah

Prasknuté čelné sklo - záhada


n0iDek

Doporučené příspěvky

Guest nikolas412

Potrebujem poradit mám staru oktavku chcem si hornet ale neviem ako to je nechapem tomu nove auta maju hornet assist a stare auta maju hornet assist help ci ako to je?

Odkaz ke komentáři
Guest strasiak6

stara octavka? to ako veteran ci? Pokial mas celne sklo bez praskliny, pukliny cize bez akehokolvek poskodenia budes mat poiatenie hornet assist pokial by si mal prasklinu vacsiu ako 12mm sa mi zda tak už más asist help

Odkaz ke komentáři
Guest nikolas412

Nie veteran to nie je ale raz bude :smich: je to moje prve auto a kamos mi povedal ze ja hornet assist nemozem mat lebo mam stare auto ale asi si robil srandu alebo je zle informovany.

Odkaz ke komentáři

Vecer alebo v noci mi nieco padlo na auto alebo ho niekto chcel poskodi a mam rozbite celne nie uplne ale je tam prasklina do polovice celneho, vo stvrtok odchadze na stavbu do ciech a musim to dat co najrychlejsie opravit aby sme mohli ist do roboty, poradte kam s tym aby to bolo co najskor opravene, je to ducato tak ze celne bude treba asi objednat

Odkaz ke komentáři

No pokial to chces prehnat cez havarinu tak na obhliadcu musis pockat inak by ti to neuznali a potom uz len nájst niekho kto ti to odvtedy spravi a to by v dnesnej dobe nemal byt taky problem

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Prosim poradte ráno mi s placom volala frajerka ze si po nocnej nasla rozbite bocne sklo na aute a ze je kompletne mokre ked ze nad rano padal dazd so snehom. Nechala ho tam lebo vsade bolo sklo aja som tam zatial dal len igelit a auto doviezol do garaze poradte co s tym kde mi to co najrychlejsie opravia ked ze frajerka auto potrebuje a idu sviatky a ja neviem kam s tym ist, havarinu nema tak ze cez poistku sa to dat spravit nebude dat. dik za pomoc

Odkaz ke komentáři

No jedine to dat niekomu do servisu a pockat kým prídu sklá a dat to spravit to sa musi cele rozobrat povysavat aby nikde neostalo sklo a potom tam dat nove sklo a ak je tam elektrika tak to bude robota na dlho :/ na sklo budes cakat minimalne 4 dni mozno kratsie ak bude na sklade

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...