Přejít na obsah

Prasknuté čelné sklo - záhada


n0iDek

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

ano bol som tam, vymenili mi to cele, samozrejme som si za to musel zaplatit ale tak stale lepsie ako to zas dat opravit a ze by sa to tam nahodou zas objavilo. Vies co ani neviem mechanik mi hovoril ze si objednal nejaky novy pripravok ci pastu ci co zo zahranicia na to a ze to vyskusa, ze by to malo byt super ale tak nejako nevydalo

Odkaz ke komentáři

neviem uz ani ale malo to nieco cez tri centrimetre a povedali mi ze to skusia opravit tak som to nejako neriesil ci je to lepsie hned vymenit ci opravovat, ja sa v takychto veciach nejako extra nevyznam

Odkaz ke komentáři

niekedy sa mi az rozum zastavuje ako ludia dokazu zavadzat a klamat to uz ked malo cez tri centimetre tak to nema zmysel opravovat a uz duplom nie nejakou neoverenou pastou ci cim.. o hlavu si im to mal obuchat, ale aspon ze hintam si to vybavil k spokojnosti

Odkaz ke komentáři

v tom hornete vymieňajú aj zadné sklá? či to nie? v noci mi niekto evidentne náročky, lebo inak si to vysvetliť sa mi snažil rozbiť sklo, neviem akým zázrakom vydržalo ale zostala tam pavučina, ktorej by som sa chcel zbaviť, len na opravu je to až priliš veľké..

Odkaz ke komentáři

nechceli to opravit, tak som to dal vymenit celkom som zostal prekvapeny z ceny, ale nastastie mi to vysvetlili ze cena sa odvija od vybavy skla, takze na to vsetko si myslim ze aj s cenou som dobre obisiel.. Len keby som zistil koho to bola robota, nech mu to dam k nahrade :)

Odkaz ke komentáři

Zdravím, chcel by som sa opýtať, nemám havarijné poistenie a stala sa mi menšia nehoda a mám akurát tak čelné sklo rozbité a na bočnom myslí, že dosť veľkú pavučinu a keďže nemám poistenie, tak všade majú problém s tým, že si to budem musieť sám všetko zacvakať, neviete kde by mi to mohli urobiť najlacnejšie?

Odkaz ke komentáři

Tonny88 na akom aute si to menil a kolko ta to vlastne stalo? speedy799 tak to neviem ci bola zrovna mensia nehoda, ked ti zostalo celne sklo rozbite potom, ja som si bol dat urobit celne v hornete aj ked som nemal havarijnu a som s ich pracou spokojny. Nemusel som ani cakat a hlavne vsetky papierovacky vybavili za mna, skus tam skocit urcite Ti s tym budu vediet pomoct.

Odkaz ke komentáři
Guest odpisany2

a čo Ti ho akože vymenia lacnejšie aj keď nemáš poistku? nikdy som v hornete nebol a s takýmto niečím som sa ešte nestretol, aby niekde brali ohľad aj na bezohladných vodičov ktorí nemajú poistku

Odkaz ke komentáři

speedy799 ja som mal rozbite aj bocne aj zadne sklo a bol som si to dat robit v hornete, lebo mi tam kamarat robi a som s ich pracou spokojny a nie su vobec drahi.. treba sa tam ich opytat nech ti urobia ponuku a rozhodnes sa sam

Odkaz ke komentáři

na octavii combi rocnik 2013 sa mi to stalo.. to bocne uz malo na male ked sme do neho pri stahovani buchli skrinou, vtedy sa tam prasklina bola ale som to nejako neriesil ale teraz ked uz aj celne, tak som to dal spolu vymenit a mam po starostiach teda aspon dufam ze na dlhu dobu.. No keby som mal havarijnu poistku tak by som urcite obisiel lacnejsie, ale co uz clovek sa uci z vlastnych chyb

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...