Přejít na obsah

Kódování Octavia II po face


Doporučené příspěvky

lubinob: jo je to mozne, ja to nastavoval jen na novem voze a od te doby par znamejm, takze si to fakt nepamatuju a nemam to v poznamkach :(

 

 

 

 

jinak automaticka svetla jdou do O2 dodelat, musi se vymenit kamera na zrcatku, myslim, ze rolbar to nekomu dodelaval do superba, ale od MR2011 by to mela umet i O2. Aspon moje RS tam ma moznosti dokodovani a packa to taky umi, to mi rikal i rolbar jak jsem u nej byl.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak jsem to tam nenašel to. Ty ostřikovače světel Change headlight washer time a nevíte někdo pod kterým číslem to je, že bych dal načíst a změnil to manuálně. Díky a ještě jsem se chtěl zeptat jestli jde udělat, že by se rosviceli mlhovky s dálkovým světlama vím, že to jde obráceně, že při dálkových mlhovky zhasnou, ale já bych to chtěl právě obráceně :-) díky

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...
  • o rok později...

Ahoj také bych se chtěl zeptat jak dodělat aby směrová světla byly jako poziční.Jedná se mi také o facelift.Vím že už před.fl to šlo ve VCDS,ale bohužel u fl mám asi smůlu.Pořídil jsem i polarfis bohužel tato možnost US svícení tam není.Pokud by někdo znal nějakou možnost tak budu rád za radu díky.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...