Přejít na obsah

Jihočeský kraj


Guest houmik

Doporučené příspěvky

Říkáš jsi jak bůh? Nikdy ho nikdo neviděl,ale všichni věří, ež existuje... :lool:

 

Určitě není problém něco domluvit a někde něco vyhlásit. Střed jihu jsou cca Budějky? Třeba nějakej den navečír, nějakej parking někde, možnost přesunu na něco k jídlu? (Donald, Globus)

Odkaz ke komentáři

OK. Co třeba ten příští pátek? Třeba 18-tá? Nebo klidně můžeme aj dřív. Já končím v práci cca va tři tak bych dal nějaký kino a pak se někde srazit.

 

(vydědíte mě když nedorazím oktávkou? Nevím jestli už budu mít podvozek. Rupla mě pružina tak musím objednat novej a vyměnit)

Odkaz ke komentáři

Jestli vis tu obec pred Lisovem, kdyz jedes smer na CB? V ty vesnici se na me nalepil typek s BMW X5, v obci jsem jel normalne 50 km/h, ale za znackou jsem na to slapnul a tam je par zatacek peknych. :P reknu ti, typek se ztratil nekde za prvni zatackou, asi presednul na druhou sedacku, jak to s nim zamavalo ;) predjel me potom na ty 4proudovce pred CB, tam si to nemohl odpustit. A hned co me predjel, tak to zaslapnul a odpocoval na sjezd. No chapes to? :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...