Přejít na obsah

Jihočeský kraj


Guest houmik

Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, Spooky1 napsal:

Tak netopeni by mohlo být termostatem a přehřívání buď taky nebo nespina větrák? 

Právě že větrák spíná a točí tak, že je slyšet i přes radio. Ale bude to nejspíš termostat. V cca 100 stupních zařve alarm že se motor přehřívá, tak zastavím a než vyleze k červenýmu poli tak začne padat a zastaví se na 90 a pak už je klid.

No a u starýho mi v režmu AUTO nejde větrák kimatroniku. Při zapnutým ofuku okna funguje na jedničku, ale jak přepnu na AUTO ani ťuk. Rolbař mi radil koupit novou baterku, protože ta stará už to ani nenatočí. 

před 4 hodinami, OziToretto napsal:

Měl by si přijet, abychom ti poradili, mám spoustu zkušeností s těma novejma kramama emoji16.png

No budu se snažit. 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zdravim do jiznich Cech a rovnou s zadosti, nabourali tam moji znamou na rpavy predek a v Pisku (tam predevsim), nebo v Tyne nad Vltavou (tam mame dobre reference na pana Bozovskeho) hledame nekoho, kdo by si umel poradit s jejim koncernovym kombikem z roku 2006, ktereho nejaky hulvat vzal bez prednosti na pravy predek. Mate nejakej reference? Mame velmi negativni na Auto Kapl autorizak, tam dala auto tchyne a totalne ji doje**li podbehy a jeste to zapirali a rvali na nas, ze proc si fotime auto... no presne pro tyt pripady.. 🙂takze za jakoukoliv referenci, co ji budu moct preposlat, tak velke diky.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...