Přejít na obsah

Multifunkční volant


Doporučené příspěvky

takze ted tam mam jednotku s CH vse OK az na tempomat... nejde rozhejbat - mam nakodovano 734 a nejde... jen pro uplnost packu s new potiskem uz mam ale koukal jsem, ze etka nabizi jeste dalsi zatim posledni 1K0 953 513 G...

neporadite?

benzin-manual-bez zadniho sterace-volant bez padel-zadna HF sada-radio Bolero ze SUPII...

 

nebo nekde vycist jakou kdo ma packu-podvolantovku-kodovani....

diky za rady...

 

EDIT - kodovano 533, 532, 732 + vse kolem a nic :smich: pri 533 mi jde i stiskem leveho roleru rychle stisit podrzenim vypnout Bolero coz pri 7xx neslo...

Upraveno uživatelem O.v.i.
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Oživujem svoju starú tému - vo volantoch a podvolantovkách MR09-10 sa už (dovolím si tvrdiť) dosť vyznám, no aktuálne riešim dorábku do svojej RS MR2011. Volant už mám, káblik do volantu tiež, no riešim krúžok s integrovanou RJ.

Aktuálny čo mám samozrejme MF nepodporuje, neberie kódovanie MF. ETKA neporadí, je uvedené rovnaké číslo dielu pre všetky 3 prevedenia (bez tempomatu, s tempomatom bez MF, s tempomatom s MF), podľa poznámky treba ND objednávať podľa čísla aktuálne namontovaného v aute. Čo zrovna mne nevyhovuje, keďže tam nemám tú, čo potrebujem. Zháňam teda číslo ND krúžka s integrovanou podvolantovkou s podporou tempomatu aj MF volantu, kto poradí? Ďakujem!

Odkaz ke komentáři

Tak MF volant úspešne spojazdnený. Vymenil som jednotku s krúžkom za index H, stačilo správne nakódovať a všetko funguje! Dokonca na rozdiel od MR09-10, u MR11-12 nie je nutné meniť páčky, stačí len odkódovať ovládanie palubného počítača na páčke a automaticky sa ovládanie presmeruje na volant.

Čo sa týka aktuálne montovaných jednotiek, mal som možnosť preskúmať 2 OIIFL s MF volantom z výroby vyrobené teraz v lete a obe mali podvolantovku s indexom E. Verzia SW už je ale 140, kdežto MR11 mali 136.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahojte, zeptám se jako úplná lama. Mám MR O6 a koupil jsem face rs multifunkční volant(nešlo nekoupit za tu cenu, přestože vím, že s rozchozením bude dupačka). Co vše potřebuju aby mi to jelo? Respektive- kolik si mám připravit peněz? A ještě jeden dotaz. Volant má pádla pro dsg, dají se nějak sundat? nebo se pro ně dá nakódovat nějaká funkce? Nebo mi tam zůstanou na hraní? :-D

Díky a nekamenujte lamu :-D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ak máš MR2011 a vyššie, už máš integrovanú podvolantovku s volantovým krúžkom. Čísla dielov začínajú 5K0, v prílohe je foto, ako vyzerá tá podvolantovka s integrovaným krúžkom. Na podporu MF volantu treba High jednotky, takže na konci index B, E, H, L, R, S, T. Strašne ťažko sa zháňajú, ako ND ide normálne kúpiť len H za "ľudových" cca 150 eur :( Jednotky pre MR2009-10 pritom idú kúpiť okolo 30-40 eur za kus...

DSC00990.JPG

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravim

 

mam OII 1,9 TDI elegance r.v. 2006 modelovy rad 2007 a chcel by som tam poriesit MF volant. No neviem ci ho moja podvolantova jednotka bude podporovat. Je tu niekto kto sa vyzna co by mi to vedel zistit a v pripade potreby vsetko zabezpecit a namonotvat do auta ? Najlepsie niekde z okolia Bratislavy ...

 

Dik

 

Milos

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...