Přejít na obsah

Žárovky H7


Guest Tomas207

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

mám otázku jestli máte někdo zkušenosti s žárovkami osram night breaker unlimited H7, škoda octavia II předface a bez čoček. Svítí ty žárovky na hoře jak je ukončené světlo svítí do modra jako imitace xenonu?

 

Nebo jsou lepší HOD - xenonové žárovky

tady tyto http://www.xenonovevybojky.cz/xenonovevybojky/eshop/7-1-HOD-xenonove-zarovky/117-2-HOD-autozarovky-H7/5/369-HOD-zarovky-H7-6000K-12V-55W-2ks-ZDARMA-parkovaci-zarovky

 

Které jsou lepší??

a které jsou lepší imitací xenonů?

 

Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři

Ahoj, Já sice tyto žárovky nemám v klasických halogenech ale v projektorech, ale za tu cenovku me zklamaly ... barva se moc neblizi ke xenonum, jsou svetlejsi ale neni to zadny zazrak ...

 

HOD bych asi moc nekupoval, nejsou homologovane ...

 

 

Vím že nejsou homologované a svítí suprově ovšem by mně zajímalo jak by reagovali policajti :/ a ty osramky prej v těch čočkách jsou ty žárovky vždy horší :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 10 měsíců později...

Vyzkoušel jsem toho už hodně a zmiňované Osram NB unlimited, které mám momentálně v projektorech OII mohu jedině doporučit, těžko koupíte něco lepšího. Životnost je však slabší a jsou poměrně drahé, proto doporučuju rovněž Eufab Future Light Gold, které svítí jen nepatrně hůř než NB, ale stále podstatně lépe než většina ostatních. Existují žárovky, se kterými se lze odstínem velmi přiblížit xenonům (MTEC, ještě více PIAA), ale s jistotou mohu konstatovat, že všechny halogenové žárovky, které svítí do modra, mají horší svítivost, v porovnání se zmiňovanými NB je rozdíl až propastný, zejména za deště.

Přikládám vlastní test vybraných žárovek..

post-704-0-19969300-1420840561_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Životnost je však slabší a jsou poměrně drahé,

Kolega měl NB plus 2roky a 3měsíce (cca 15-16tkm) jedna byla KO. Nemá denní takže když jede tak s nima svítí. Záruka byla na 3roky tak je reklamoval a dostal zpět peníze. Já koupil už NB Unlimited, taky nemám denní, nakódovanou ameriku takže jak jedu svítím potkávačkama a zatím na nich mám najeto 16tkm za 8měsíců. Pokud vydrží taky přes 2roky tak se to vyplatí :lol: Kupoval sem H7 i H1 a cena H7 550,-kč za to jak to svítí se mi zdá přiměřená ;)
Odkaz ke komentáři

Já zas můžu doporučit Tungsram Megaliht jak 50/90/120% měl jsem 90 a vydrželi relativně dlouho něco přes 2 roky v projektorech, pak jsme je hodil na dálky a svítí stále dál přes půl roku. Do projektorů jsem dal Osram Nightbreakry a oproti Tungsramům zklamání jak cenou tak výkonem.

Odkaz ke komentáři

Já mám Osram Night breaker unlimited. Svítí nádherně, světla mám jen obyčejný parabolový, ale opravdu každej koho jsem vezl se mě ptal co to tam mam za žárovky, že to svítí skoro jak xenony. To já si teda zas nemyslím,... ale ok :D

 

Nojo, jenže už mi jedna rupla. :( Nevím kdy přesně jsem je tam dával, ale tipuju někdy v dubnu 2014...a teď v pondělí - tzn. leden 2015 mi jedna praskla =/

 

výdrž 9 měsíců u žárovky, která je drahá jako prase... Nic moc. Každopádně ještě mám 2 H1 v dálkovejch, tak ty tam snad aspoň ještě rok vydržej

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

ja jsem mel Nightbreakery, nyni mam Philips X-treme vision, po nekolika ujetych kilometrech vitezi Philips, svetlo je dle meho vice intenzivni a mozna trosku i do modra, na snehu tu tak vypadalo, problemem u Nightbreakeru byla i kvalita, po pul roce mi praskla jedna zarovka, u Philips po pul roce zatim nic spatneho

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

No ja mam ty zarovky osram v normalnich svetlometech a jsou perfektni sviti supr a koupil jsem si ty same i do dalkovych svetel (H1) a mohu je jenom doporucit sice ta cena je taky uzasna ale za to jak to sviti tak to zase tak hrozny neni kdyz jde o to videt lip a dal proste mohu jen doporucit a jeste uvazuju ze je koupim do mlhovek

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Tak z kupování drahých žárovek (H7) sem už vyrostl :D

Jasný,měl sem H7 Night breaker plus - když sem měl první auto (focus mk1) ale taky co pár měsíců K.O.

Tenkrát sem koupil takový ty odporový dráty 6Y0941855 za 2x 119Kč a snížil sem napětí na paticích H7 ve Focusu ze 14,81V na 13,69V - praskolo to mín ale stejně :-) tak sem přešel na klasiku Osram standard H7 za 70Kč a byl klid - víc jak 3 roky držely a snad i drží dál.

 

Máte někdo zkušenosti s tima odporovejma drátama v O2? Spíš by mě zajímalo jestli někdo měřil napětí na paticích H7 před a po? - když by poté nebylo pod 13,2V, tak bych si je asi pořídil. Bohužel sem focuse narychlo prodal a nestihl to vyndat.... chlápek si pro něj přišel moc brzo :lol:

 

Teď sem na mojí octu 2 opět objednal H7 Osram standard ale H1 dám Osram NB unlimited (sada za 311Kč - nekup to B) ) - má vydržet 150 hodin, a i kdyby dala jen polovic, tak to bude víc jak rok při mým nájezdu :smich:

 

 

 

 

Upraveno uživatelem NutFlush
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Minulý týden jsem vyměnil obyčejné H7 za Phillips H7 White Vision a naprostá spokojenost. Světlo je bílé, takže ne žádné modré "rádoby xenony" a podobné nesmysly a svítivost podle mě tak o 40% lepší než běžné H7 a oproti Osramu by měly mít cca dvojnásobnou životnost. Navíc jsou homologované.

 

Obrázek celkem odpovídá realitě

 

whitevision_vyhled.jpg

 

 

http://www.nejlepsiautozarovky.cz/autozarovky-h7/autozarovka-h7-12v-whitevision-12972whvsm-phili

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...