Přejít na obsah

Superb 3. generace - všeobecné info


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Heh, teď jsem si konfiguroval jen tak ze srandy SIII, a zjistil jsem, že ani výbava Style nemá výstražná světla v zadních dveřích, proč takovou blbost dali pryč? Bez alarmu to nemá SAFE systém. Trapas je taky schovaný výfuk u slabšího 2.0 TSI, mohli aspoň dát jen na jednu stranu, ta móda schovávat výfuk je vůbec divná.

Má SIII plynovou vzpěru kapoty?

Odkaz ke komentáři

Já mám pocit, že němci to tak měli vždycky. Základ je uměle oholenej, střední výbava je takový rozumný základ a k nejvyšší výbavě pak stejně člověk nahází další bambilion příplatků, takže je cenou nakonec někde úplně jinde. A je jedno, jestli je to okta, sup a nebo turek.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Každopádně pro mě je daleko zajímavější ta diskuze než vlastní článek. Tam se člověk dozví, že stejný problém se vyskytuje i u Golfu 7, O3 nebo Passatu. Prostě komplet MQB, jedno jestli s DCC nebo bez DCC.

 

Konkrétně u O3 RS 2014 (bez DCC) stejný problém. Řešil to borec se servisem a automobilkou rok a půl, než se něčeho dobral.

 

U Golfu 7 tam někdo popisuje, jak si s tím servis VW nevěděl rady. Přijel lokální manager z ČR a nic. Přijel manager z DE a taky nic. Výsledkem byl jen oficiální dopis, že tento akustický projev nemá vliv na funkčnost automobilu a řešit to dále nebudou.

 

Tohle mě na koncernu tak štve, že když už vyrobí nějaký problém, což se prostě stát může, tak to vždycky hrají do outu, odmítají řešit a všem tvrdí, jak je všechno růžový a ten kdo něco reklamuje je debil :rolleyes: Hlavně, že škodovka řeší, jak (potenciální) zákazníci vnímají společenskou odpovědnost výrobce. Ale aby se zajímali, jak si neskutečně vytírají p.del s věrnýma zákazníkama, to ne. Však on se vždycky někdo chytne, kdo jim to koupí :angry:

Odkaz ke komentáři

Přesně. Když si koupím auto za mega, což Superb s DCC bude, tak bych čekal přístup ve stylu:

 

Ano, o tomto problému víme, bohužel ho momentálně nejsme schopni vyřešit. Automobilka na tom intenzivně pracuje, jakmile bude řešení k dispozici, budeme Vás kontaktovat. Jako omluvu za tyto nepříjemnosti od nás přijměte malou kompenzaci ve formě sady gum zdarma nebo pravidelnou servisní prohlídku zdarma.

 

A neřeknu ani půl slova, ještě jim poděkuji a budu je všude chválit a doporučovat. Ale abych se jich doprošoval, aby mi to vůbec vyřešili? A ještě na to čekal půl roku? Ze zákona mají na vyřízení reklamace 30 dnů :)

Odkaz ke komentáři

My jsme Vam to tu testovali, provedli jsme 300 km testovaci jizdu (technik potreboval na knedlo vepro zelo k mamince) a zavada se neprojevila. A nebo mozna bylo radio tak nahlas, ze to nebylo slyset. Vazeny zakazniku, nereste to a drzte hubu :)

 

Ale celkem chapu snahu VW jakykoliv dalsi problem tutlat.

Odkaz ke komentáři

Jasne, jasne, asi jako mne testovali podvozek. Na nerovny zaplatovany silnici je podvozek vyrazne tvrdsi a bouchajici, nestabilni nez je normalni. Servis byl do detailu informovan o detailech a doporucil jsem jim i kterou cestu maji pouzit k testovani (je to ulice vedle servisu). Auto neopraveno, vse je dle autorizaku v nejlepsim poradku. Iluze o tom, ze si davaji nejakou zvlast praci jsou falesny - co jim clovek nerekne primo nebo neni zjevny a urcity, tak neresej.

 

 

 

Sent from my iPhone SE using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Přesně. Když si koupím auto za mega, což Superb s DCC bude, tak bych čekal přístup ve stylu:

 

Ano, o tomto problému víme, bohužel ho momentálně nejsme schopni vyřešit. Automobilka na tom intenzivně pracuje, jakmile bude řešení k dispozici, budeme Vás kontaktovat. Jako omluvu za tyto nepříjemnosti od nás přijměte malou kompenzaci ve formě sady gum zdarma nebo pravidelnou servisní prohlídku zdarma.

 

A neřeknu ani půl slova, ještě jim poděkuji a budu je všude chválit a doporučovat. Ale abych se jich doprošoval, aby mi to vůbec vyřešili? A ještě na to čekal půl roku? Ze zákona mají na vyřízení reklamace 30 dnů :)

 

Bohužial realita je tá, že jeden zákazník a jeho spokojnosť je absolútne nezaujímavá. Výrobcu zaujímajú len a len predané počty, nič iné a skúsenosť z praxe je taká, že aj u prémiových značiek (kde by to človek naozaj nečakal) končí snaha uspokojiť zákazníka vtedy, keď s novým autom opustí brány showroomu. V tom momente záujem predajcu padá a jeho cieľom je násť ďalšieho zákazníka, ktorému by predal nové auto. Servis sa o autá v záruke netrhá, pretože závady musí odstraňovať v podstate zadarmo a preto sa správa servis tak, ako sa správa. Ochota opraviť auto sa zázračne zmení v okamihu, kedy už je auto po záruke a všetky opravy si platí zákanzík sám...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Za mne pěkně a povedené auto, do kterého půjdu. Určitě kombi které vypadá skvěle a je hezčí a zajímavější než limuzína, navíc ten kufr pro rodinu s mimcem super. Motorizace také jasná: diesel 140kw neboť nejezdím ročně dost. No a výbava uvidíme dle financí:-) Ale 4x4 a automat je v konfiguraci.... Jen mně zaráží nutnost příplatku ve výbavě L&K. Budu doufat ve velkou spokojenost jakou jsem měl doposud s O2.

Upraveno uživatelem hrutek
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...