Přejít na obsah

Oddělovací roleta - síť od sedadel do stropu Octavia combi II


szew

Doporučené příspěvky

Ahoj prosímtě scháním úchyty na oddělovací síť co se montuje na zadní stranu sedadel do Octavie II combi, je to taková relta se síťkou co se vytáhne a zahákne na stropě do už připravených otvorů ale nemám jak tu roletu namontovat jelikož borec mi nedodal ty originální ůchyty a ty se montují na zadní stranu zadních sedadel jak jsem už psal. Kdyby se Vám to podařilo někde sehnat, bylo by to super :) pošlu foto klidně na mail, na roletě je i originální štítek škoda s číslem dílu pokusím se přidat jako přílohu a druhé foto na kterém jsou zřejmě vidět ty úchyty.

post-35399-0-66735800-1388793579_thumb.jpg

post-35399-0-65388900-1388793649_thumb.png

Odkaz ke komentáři

čusík,právě jsem se díval tady na fóru jestli nenajdu něco ohledně montáže této sítě a vidím,že ano.

Mě to kámoš sehnal celé komplet i s těma držákama jen bez šroubků,ale to snad nebude problém-čeho se naopak obávám je to ,aby tam v sedačkách-kam se to montuje-byly už připraveny díry se závity a nahoře ve stropě, kam příjde pak zacvaknout ta síť ,aby bylo kde je -držáky-zašroubovat.Známí říkal,že je to pod tapecem prý už připraveno ,ale nevím nevím...

Prosím o radu někoho kdo ví určitě jak to je.Děkuji

Ahoj prosímtě scháním úchyty na oddělovací síť co se montuje na zadní stranu sedadel do Octavie II combi, je to taková relta se síťkou co se vytáhne a zahákne na stropě do už připravených otvorů ale nemám jak tu roletu namontovat jelikož borec mi nedodal ty originální ůchyty a ty se montují na zadní stranu zadních sedadel jak jsem už psal. Kdyby se Vám to podařilo někde sehnat, bylo by to super :) pošlu foto klidně na mail, na roletě je i originální štítek škoda s číslem dílu pokusím se přidat jako přílohu a druhé foto na kterém jsou zřejmě vidět ty úchyty.

 

Odkaz ke komentáři

Díky pánové zkusím se poptat ve škodovce díky za tipy a katalogové čísla.

Díry v sedadlech néjaké jsou ale nevím jestli nejsou od dělící mříže co tam byla ale to zjistím až budu mít ty příchytky, možná, že se to montuje přímo do sedadel?? Jinak na ve stropnici jsou už namontované plastovvé úchytky pro zacvyknutí té roletky. Pokud byste o někom věděli, že je má a nepotřebuje mile rád odkoupím. Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...
před 26 minutami, Radas napsal:

Diky. A když si seženu všechny díly. Je střecha připravena pro montáž toho závěsného oka? Stačí jen vyřezat tapecirung a přišroubovat? A v sedačkách je udělat otvory a jsou tam závity?

Diky

Odkaz ke komentáři

No podle fotky horního úchytu usuzuji, že je pod tapecem předřipraven profil se šroubením na upnutí, jak to vypadá pod tvým tapecem netuším, ale je možné, že se to dělalo v sérii a buď to bylo dodáno s těmito úchyty a nebo nebylo a je šroubení schované pod  stropním tapecem,

Možná by nebylo od věci pozjišťovat dle VIN přímo ve Škodě jestli je tam máš a poté by to již neměl být problém dodělat.

1023405217_hornuchycenrolety1.jpg.6f0fea650f5dd1e75f8c089c5247d7e4.jpg

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Pod tapecem jsou díry na lisovaci matice musiš dokoupit držák do kterého se šroubuje viditelný držák sítě číslo dilu 1z9861513 stoji cca 30 kč/kus ted je mám objednaný v auto kelly i s orygo šroubama a ostatními věci k montaži v cédéčkách jsou díry připravený jen je musiš najít jsou asi 3 cm od přechodu tapecu na ten filc ale dá se to zjistit přiložením sítě s nasazenými lištama zitra vyfotím kde to ma asi být namontovaný v sedadle. Musiš zalistovat nýtovací matice m6 jak do sedadel tak po tapecu ve střeše. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...