Přejít na obsah

pouze 4000 RPM na neutrál


Doporučené příspěvky

Jak docílím toho abych mohl motor vytočit při zařazeném neutrálu na více než 4000ot/min.?
Podotýkám že mám DSGčko.
Někde jsem viděl video co se musí vypnout a udělat aby to šlo, ale nějak jsem to pozapoměl, včera jsem to testoval a nepřišel jsem na to...
Zkoušel jsem vypínat ESPčko a nic....
Díky za radu :palec:

Odkaz ke komentáři

No tak jedině pomocí launch control. Vypnout ESP, zařadit S, šloupnout jednou nohou na brzdu a druhou na plyn. Motor se vytočí cca do 3tis a pak jen pustim brzdu a přidávám plyn.

 

Jinak stále nemám odpověď na vytočení motoru na neutrál nad 4000ot. Když vypnu ESP\ASR tak stále zasahuje omezovač ve 4tis. Co jiného musím udělat?

Odkaz ke komentáři

hampejz: no jasně, neříkám, že tedy u všech, protože v diskuzích to dost lidí zkoušelo a někomu to jde a někomu ne. Nevím zda jde o softwarouvou záležitost a tomu komu to nejde to lze upravit, ale mě to funguje spolehlivě. Zařadím režim "S", vypnu ESP, levou nohu na brzdu a pravou si přidávám plyn aby začalo tlačit turbo. Rozjezd je perfektní.

Odkaz ke komentáři

Mno nemyslím si, že to je LC ve své podstatě. Důvod?

 

- LC připojí postupně sílu motoru tak, aby za pokud možno žádného protočení kol (vždy tam je) došlo k plnému přenosu kroutícího momentu

- LC při stání na brzdě necuká autem jinak než otáčkami motoru (tedy je odpojená spojka)

 

Dle chování auta v tomto případě mi přijde, že spojka není vyšlápnutá. A jinak to doporučuji zkoušet co nejméně, jelikož ta spojka dostává neskutečně na prdel

 

PS: nejsem automechanik a autům nerozumím. Jen je řídím a mám možnost srovnání různých aut. takže se omlouvám, že píšu jen pocity a nejsem schopen podložit odborně

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...