Přejít na obsah

Pravidelné stretnutia Piešťany


tomiq07

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tak nejen, ze jsem ve stredu prehlednul, ze je to v pul seste a jel jsem na sestou. Ale ted jsem jeste zjistil, ze se mi povedlo zadat pri placeni dalnicni znamky RZ vozu, ktery neexistuje (zamena jednoho pismenka). Ted jsem to resil se skytoll, ktery poskytuje sluzbu a ty me rovnou napsali, ze fuckoff, toto resit nebudeme dle VOP... :wallbash:

 

Jinak jsem rad, ze to klaplo a potkali jsme se, vecere byla fajn a o pul jedny jsem byl doma, takze paradicka... :)

Upraveno uživatelem OziToretto
Odkaz ke komentáři

no veru Ozi na preklepy oni budú kašľať... :( hádam nič nepride a bude to v poriadku :)

 

a tiež ďakujeme že si nás poctil návštevou :palec:

 

mimochodom, teda nejako nám novembrový zraz utiekol... :wacko: za čo sa ospravedlňujeme, a teda ako nápravu by sme Vás radi privítali na takom skromnom "Vianočnom Zraze" ktorý sa bude konať 18.12.2016(NEDEĽA) :)

 

Klasicky by sme sa stretli na letisku v PN, a odtiaľ dáme :ph34r: pokojnú :lol: spanilku do Horných Orešian, kde by sme si zahrali bowling :pivo:

 

čo vy na to? máte záujem? :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

no veru Ozi na preklepy oni budú kašľať... :( hádam nič nepride a bude to v poriadku :)

 

a tiež ďakujeme že si nás poctil návštevou :palec:

 

mimochodom, teda nejako nám novembrový zraz utiekol... :wacko: za čo sa ospravedlňujeme, a teda ako nápravu by sme Vás radi privítali na takom skromnom "Vianočnom Zraze" ktorý sa bude konať 18.12.2016(NEDEĽA) :)

 

Klasicky by sme sa stretli na letisku v PN, a odtiaľ dáme :ph34r: pokojnú [emoji38] spanilku do Horných Orešian, kde by sme si zahrali bowling :pivo:

 

čo vy na to? máte záujem? :rolleyes:

UP :) prida sa este niekto? :)
Odkaz ke komentáři

no to uvidime, mame program nekde v prdeli na konci sveta a jako registrovanej ucastnik jsem dostal tuto kratkou zpravu

 

Odporučil by som všetkým registrovaným účastníkom, aby si zabezpečili pre istotu snehové reťaze, aby sme si nenarobili hanbu, ako pred rokom kolegovia z Audi klubu, kde im nepomohol ani pohon 4x4, aby sa dostali až hore na samotu do Sudoparku a museli si pomáhať koňom...a tak kolegovia z Audi klubu dospeli k záveru, že ,,darmo máš pohom 4x4 a pod kapotou xxx-koní, keď ti chýba ten JEDEN" 1f642.png :) 1f603.png


 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...