Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

romariooo

Policie ČR, Městská Policie a vše kolem toho

7 522 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Vcera jsem sledoval zpravy. Polska ridicka zemrela pod koly vlaku pri zaverecne zkousce v autoskole. Pry ani nezastavila na stopce pred prejezdem.(mel dupnout po brzdach ten ucitel ne?) Tak kdyz je takove manevry uci uz v autoskole, tak se nedivim.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Oni poláci mají na přejezdech vůbec docela problémy rozpoznat, že bliká výstražné zařízení a že asi pojede vlak. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Polák je prostě Polák, ať už jde o řízení, zemědělství, stavebnictví, potraviny, vlastně o jakoukoliv činnost. Víc netřeba dodávat....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je pravda, ze tam byl jen vystrazny kriz a stopka, bez svetel a zavor. Ale i tak -_-.. A ten ucitel pry utekl, nevim nechci rikat nepravdive info..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono kdyz si vezmete historii - vetsinu inteligence tam vyvrazdil Hitler se Stalinem, a zbytek utekl do USA, neni se cemu divit ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V ‎28‎.‎08‎.‎2018 at 11:03, krysarr napsal:

Ono kdyz si vezmete historii - vetsinu inteligence tam vyvrazdil Hitler se Stalinem, a zbytek utekl do USA, neni se cemu divit ;)

A ani u toho zbytku za oceánem není o co stát :biggrin:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 28. 8. 2018 at 10:38, CvencA napsal:

Polák je prostě Polák, ať už jde o řízení, zemědělství, stavebnictví, potraviny, vlastně o jakoukoliv činnost. Víc netřeba dodávat....

Vždycky mě udivuje, jaké mají někteří Češi nutkání vyjadřovat úplně zkreslené představy o některých národech, hlavně v sousedních zemích, přestože ve světě zrovna nejsme vnímání zvlášť pozitivně. Vy někteří chytráci, jeďte nejdřív to Polsko trochu projet než vypustíte takový nesmysly. Ano, za volantem se objevují tupci, ostatně stejně jako tady. Kdo si někdy nakoupil polské potraviny v Polsku a ne Česku na základě objednávky od českého podnikatele, tak ví, že jsou obecně kvalitnější než tady (pár salámů provoní celou lednici, tady člověk projde kolem celého řeznictví a necítí téměř nic). Proto tam taky plno Čechů zejména z pohraničí jezdí nakupovat. Zajímavé, že Němci takové problémy s polskými potravinami nemají. Prostě podnikatelé v oboru ví, kolik stojí kilo masa a jsou si tak naprosto vědomi, co objednávají. Co se týče stavebnictví, tak projeďte se prosím z Ostravy přes Bohumín po jedné z našich nejnovějších dálnic až do Polska. Dálnice na sebe navazují. Zatímco po našem zkrouceném tankodromu se jezdí 60-kou v odstavném pruhu, tak za hranicí najedete na koberec, který je u nás nevídaný. Já jsem projel polovinu Polska až k moři. Ano, staré cesty jsou příšerné, ale ty nové jsou prvotřídní. Staví se v úplně jiném tempu. Každou chvíli je vidět, jak se někde prodlužuje dálnice. Ty se kolikrát staví na pilířích s klopenými zatáčkami. Fakt nepochopím tu neopodstatněnou averzi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čekal jsem, že se někdo ozve. Však já přece netvrdím, že náš národ je ve světě nejmilovanější ze všech. To, že tam plno Čechů jezdí nakupovat, je dáno přece právě tím, že jsou z poza hranic, stejně jako u nás do SRN (to je logický, nepojedou tam nakupovat z prostředka republiky, to by se přece nevyplatilo) a bohužel pro spoustu z nich je rozhodující jen cena. Jihočeši zas jezdí do Rakouska atd. a naopak. To už tak v pohraničí prostě chodí. Souhlasím s tím, že Němci si na trh ty hnusy nepustí, mám to vyzkoušený, proto tam taky jezdím. Ale neopodstatněnou averzí bych to teda nenazval.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 28. 8. 2018 at 7:03, romariooo napsal:

To říkám pořád že nejhorší řidiči jsou Polácí,pak auta se zlínskými značkama.To je snad pravidlo které se dokola opakuje...

https://www.novinky.cz/zahranicni/481693-polsti-ridici-postrachem-evropy.html

Promiň kamaráde, ale budu ti oponovat, podle mě jsou nejhorší řidiči asiaté, potom vše co má společné s bývalým SSSR, u nás mám problémy s ústeckými, hradeckými a pardubickými značkami, ale to je tím, že bydlím u Prahy na příjezdu od těchto krajů, ale za asiaty a SSSR si stojím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No Vy se smejete ale segra ma kamosku nekde v Holandsku a jednou jsem prijel k nim Šmoulou a jeji kamoška povida " u nas v takovych autech jezdi drogove dealeri" Ja jsem se tomu tlemil jeste druhy den :)))

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.