Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Pajda077

zamlžení oken uvnitř auta

17 posts in this topic Last Reply

Recommended Posts

Zdravím Vás přátelé...

potřebuji radu co stím když se mi uvnitř začnou mlžit okna jen na pár místech ....vlastně nemohu pustit ventilator (vzduch do auta) to pak během pár minut začne to mlžení...musím to furt valit na sklo....Nevím co s tím v autě není vlhko nic mokrého..a kabinový filtr byl vyměněn...děkuji za cenné rady

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahmlenie väčšinou robí vlhkosť v aute. To, že vlhkosť v aute nevidno, neznamená že tam nie je ;)

Stretol som s Octaviou, kde cez peľový filter kvôli upchatým odtokom natiekla voda do kúrenia - vtedy badať mokro pri spolujazdcovi - koberec sa postupne vysušil, no voda v kúrení zostala - po rozobratí bol vo vnútri kúrenia veľký kus ľadu - kedže auto prišlo s tým, že je zima a nekúri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkusila jsem ten ceresit a je to o dost lepší. Jako úplně se to mlžit nepřestalo, teď taky nebylo takové to mokré počasí. Ale když se přece jen okna zamlží, rychleji se zase odmlží než bez toho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak pravda jestě jsem je neumýval :-)ale dělá to hlavně na předním skle v obou dolních rohách takový čtvrt kruh větší ...musím pak hned valit teplo na sklo aby to zmizelo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už jsem tu psal o klapce, na Fridex tu taky zazněla otázka ;) Ty píšeš hlavně přední okno tak třeba ta chladící kapalina, nebo ucpáno. Když jedu s kuželek tak nasednem do auta 4 a jen pokud nefoukám čelně a bez klimi tak se lehce začnou mlžit zadní okna spolujezdců. Jediný co dělám je že když je v gumovejch kobercích voda od bot tak ji vytřu. btw jeden starší pán v práci se mě ptal proč se mu mlží okna u Octavie kterou si koupil, no měl zapnutý vnitřní okruh a v létě si topil sedačkou do zadku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me se take mlzilo okno, protoze sem mel v aute vlchkost od zatekani kolem zadnich dveri,rada je hodne topit a vetrat auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přidám i svoji zkušenost s Octavia II. 2 roky jsem řešil problém, kdy jsem měl celou zimu komplet zamlžená okna a koukal asi 30cm odmlženou částí. Auto bylo několikrát v servisu, vyměněný filtr, náplň klimy, servo u motorků, nic nepomohlo. Občas se okno odmlžilo, ale potom bylo opět schopné se během 10 sekund zamlžit.

 

Nakonec se podařilo najít příčinu - před tím, než se mi začalo mlžit okno, tak jsem dodělával výhřev sedaček a měnil jsem u toho ovladač klimatizace, který jsem koupil od nějakého dobráka na bazoši. A právě tenhle ovladač chybně naklápěl klapky a nepouštěl do auta čerstvý vzduch. Takže tím, jak neustále cirkuloval pouze vnitřní vzduch, auto se po několika kilometrech jízdy vždy zamlžilo.

 

Následně jsme tedy dali zpátky starý ovladač klimatizace bez výhřevu sedaček a problém ihned zmizel. Po týdnu jsem ještě sehnal jiný ovladač klimatizace s výhřevem sedaček a po instalaci opět v pořádku. Chyba tedy byla v jednom vadném ovladači klimatizace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

 • RR Tonery Eshop
 • Potisk triček a mikin

  Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

 • SÍTODÍLNA
 • Prostor pro reklamu

  Zde může být i vaše reklama.

  ×

  Important Information

  Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Guidelines, používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. a politikou ochrany osobních údajů - Privacy Policy.