Přejít na obsah

nelze nastartovat,zhasli budiky


Guest alexx0072

Doporučené příspěvky

Guest alexx0072

mam problem a nikdo nevi co s tim. vložil sem kliček do zapalovani,budiky a kontrolky sviti,radio funguje.otočim kličkem a nic,vše zhaslo. otočim kličkem podruhe a motor nastartoval,ale prvni otočeni klikovky bylo jakoby slaba baterie.ale ta je 2 roky stara a proměřena.je ok. stalo se to už několikrat. posledně se mi rozsvitila za jizdy kontrolka dobijeni.altik dobiji dobře.přeměřeni. co s tim.poradi někdo??

Motor 1.9 tdi 77 kw 2006 diky moc.alex

Odkaz ke komentáři
Guest alexx0072

Baterku si proměřoval zátěžákem nebo jen multimetrem? Dva roky stará baterie nic neznamená, mám zkušenost s baterií Varta najeto na ní cca 10tis km stará 3/4 roku a bylo po ní.

j jo.proměřoval to přino v prodejně,zatěžakem,ampermetrem..měřil i dobijeni...vše ok..

Baterku si proměřoval zátěžákem nebo jen multimetrem? Dva roky stará baterie nic neznamená, mám zkušenost s baterií Varta najeto na ní cca 10tis km stará 3/4 roku a bylo po ní.

baterka je pry ok... kontakty jsem všechny zkontroloval...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

mam problem a nikdo nevi co s tim. vložil sem kliček do zapalovani,budiky a kontrolky sviti,radio funguje.otočim kličkem a nic,vše zhaslo. otočim kličkem podruhe a motor nastartoval,ale prvni otočeni klikovky bylo jakoby slaba baterie.ale ta je 2 roky stara a proměřena.je ok. stalo se to už několikrat. posledně se mi rozsvitila za jizdy kontrolka dobijeni.altik dobiji dobře.přeměřeni. co s tim.poradi někdo??

Motor 1.9 tdi 77 kw 2006 diky moc.alex

 

Zdravím,já mám také problém.Nestartuje,,prístrojovka nesvítí.Stalo se to po odpojení vyp.na světla.Nic jiného jsem s tím nedělal.Baterie 100%dobrá.Světla svítí jen ta přístrojovka nefunguje není ani podsvícená pojistky jsou OK.Nevím co s tím.Poraďtě

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...