Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

vittorio

SLEVY V AUTOKELLY SLOVENSKO AŽ 30%

13 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Jelikož byla naše registrace pro neaktivitu zrušena, bylo potřeba ji na vaše žádosti obnovit.

autokellysk.png

Nyní je vše zase funkční a pravidla jsou stejná jako v ČR.

ČÍSLO ZÁKAZNÍKA PRO NÁKUP : A018265 (případně se odvolávejte na OctaviaClub.cz)

Login do eshopu najdete po přihlášení se do clubových stránek v sekci : ČLÁNKY > JEN PRO ČLENY CLUBU

Odběr je zase možný jen na prodejnách, není možné doručovat domů, jelikož uložená adresa je jen naše v ČR, jako adresa majitele registrace.

Pokud nejste členy OctaviaClubu, není nic snazšího než se jím stát a kartičkou, kterou vám zašleme domu a s údaji, které se vám po uhrazení členství zde zobrazí, nakupovat se slevou díly na vaši Octavii.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ale funguje, prave jsem to zkousel

musis zadavat jmeno a heslo z claku na webu...

prihlasit se do cluboveho webu a sekci Clanky > Jen pro cleny to najdes...

neco delas blbe

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no neviem ako,aleteraz som to znova skusal a vypisalo mi to prihlasenie neuspesne.a zadal som meno a heslo podla ceskeho prihlasenia

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes som bol v autokelly a povedal som ze som clenom klubu.Veduca to nahodila do pocitaca a povedala ze ano a mam narok na zlavu a vydalo jej to fakturu ale nakoniec zistila ze mi nemoze dat tovar zo zlavou lebo je to na cesku adresu a v cechach je ina DPH ako na slovensku a peniaze by im chybali.Ked videla ze som z toho znechuteny tak mi vybavila zlavu na nich a umoznila mi ziskat kartu zakaznika autokelly,ale budem mat len 10% zlavu.Tak ze to nie je dotiahnute do konca.Skoda.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jinak zadavat cesky login do slovenskych stranek, to fakt nemyslis vazne

kor kdyz ti pisu at se prihlasis a uvidis login na slovensko !!

druhou vec zjistim, ale netusim, proc bych ja jako ceska firma nemohl nakupovat v SK, ty stejne zaplatis s DPH proboha, to jsou lamy, du to resit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Caw vittorio ja som ti napisal iba to co sa mi stalo v autokelly.nahodila ze octavia club a vyhodilo jej tvoje meno a adresu.aj jej to vytlacilo fakturu ale musela ju stornovat po telefonate z Bratislavou.ze koly dph by im chybali peniaze za tovar a mali by manko.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

dnes som to nasiel :palec: ak ta mozem poprosit tak daj mi vediet ohladom toho vybavovania v autokelly aby som tam nebehal ako nejaky :jelen: dakujem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jsme dohodnuty, ze smazou to ICO a DIC DPH, jelikoz prste slovenske zakony jsou v tomhle trochu postavene na hlavu, takze se to bude jmenovat porad OctaviaClub, ale budou nakupy normalne jako na fyzickou osobu cili s uhradou DPH, jako je to unas v CZ, vcera jsem to resil s pani z financniho oddeleni v Bratislave.

daji mi vedet.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.