Přejít na obsah

Octavia III SCOUT


Doporučené příspěvky

Hlavne kvôli motorizácii 135 kW, DSG, sa stane SCOUT až do príchodu Superb III, najsilnejšou a najrýchlejšou dieslovou Škodoukou 4x4.


Západné trhy (nemecko, švajčiarsko...) velmi privítajú spomínanú motorizáciu a aj zvýšenie hmotnosti pre brzdený vozík (2000 kg).


Určite nemám nič proti RS, ale pár zákazníkov ktorý by radi RS so 4x4, prejdú aj napriek nie najkrajším plastom práve do SCOUTa.


Nemá náhodou niekto predajné čísla SCOUTu 2 + 2FL podľa krajín?


Odkaz ke komentáři

Ak by ste niekde našli vin kód toho vystaveného auta, tak mi dajte vedieť. Rád by som sa mu pozrel na zúbok B)

Fotky interiéru som nikde zatiaľ nevidel. To nové rádio asi bude ekvivalent rádia Composition Colour z Golfu VII. Súčasné Swing a Blues v aute kategórie O3 nemajú čo hľadať!

Odkaz ke komentáři

Když jsme u interiéru, troška OT, ale nemá kvůli tomu smysl zakládat nové téma:

Co říkáte na interiér L&K verze? Já si upřímně myslel, že Superb II byl jen úlet. U Yetiho jsem začínal pochybovat a nyní se mé obavy potvrdily. Po dle mého vůbec nejpovedenějším interiéru všech dob v OII L&K (světlé provedení) přijdou s tímto. V kombinaci s Alcantarou a způsobem šití na mě působí vyloženě jako americké vraky z 80. let v záplavě hnědé čokolády se semišovými sedadly. Je to asi otázka vkusu, ale osobně bych si mnohem raději koupil a dovybavil světlý interiér v Elegantu než kupoval Milku :wacko:

Odkaz ke komentáři

řeknu ti to tak, co nejvíce zjednodušují výrobu, sedačky jsou z S2 akorát doprostřed použili alcanátorvý potah, palubovka alá styl S2...
hold u oct1 ta žlutá kůže neměla celkem konkurenci a vydržela relativně dlouho, rozhodně se nemačkala a netrhala po roce provozu.... alespoň přidali loga laurin a klement což v O2 uvnitř nebylo kromě razítek v sedačkách....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...