Přejít na obsah

Auta z Anglie


Vladan

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

A není jednodušší koupit u nás bouračku na zadek za pár korun s dobrym předkem, rozřezat a z anglie za par kaček přivařit zadek???? vyjde to kolem 40tkc komplet......bez problemu s prihlasenim atd......jen je to lepene ze 2 aut....jsou jich plne bazary :lool: takhle aspon clovek ví v čem jezdi a není pak překvapený když se to při bouračce rozpulí :smich: levne...rychle...bezproblemove..... a s novým celolakem vypada krásně a dobře se prodá....

Odkaz ke komentáři

Divil by ses kolik takovych aut tu jezdí....když reknu že tak kazda 10 oktavka tak myslim ze nebudu daleko od pravdy....takovych svařenek ze 2-3 aut je tuplno v bazarech.....a prodavaji se lip nez ty "dobre" pac sou za dobrou cenu....a lidi neviii..... kdyz nekdo veri ze oktava 10 let stara na naletane 90tis km tak uveri ze je nebourana kdyz je udelana ze dvou a dobre spasovana.....nepoznaji,nevi....

Odkaz ke komentáři
Divil by ses kolik takovych aut tu jezdí....když reknu že tak kazda 10 oktavka tak myslim ze nebudu daleko od pravdy....takovych svařenek ze 2-3 aut je tuplno v bazarech.....a prodavaji se lip nez ty "dobre" pac sou za dobrou cenu....a lidi neviii..... kdyz nekdo veri ze oktava 10 let stara na naletane 90tis km tak uveri ze je nebourana kdyz je udelana ze dvou a dobre spasovana.....nepoznaji,nevi....

Tak tak znám jich spoustu dokonce s certifikátem s autorizováného servisu o nenabourání :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři

Hihi, tak Lego auto ze dvou aut neni zas tak hrozne, lepsi je to z 3 aut nebo vice :smich: Malo gdo dokaze perfektne udelat teda sestavyt auto ze dvou rozrezavanim po delce teda predek od jednoho a zadek od druheho. Ale takove bocni dili treba komplet leva nebo prava strana tak to uz problem neni. Tady u nas ihe je hodne a to co dokazou udelat z auta je fakt neuveritelne, ten hlavni mehanik nigdy pro sebe ne kupoval nehavarovane auto ale bdzy bouracky a dokaze to udelat tak ze to nejde poznat, nesjizdi to pneu, ne tahne do strany a doknoce dava garanci ze pri pripadnem dalsim tukanci (teda havarii) auto se bude hovat skoro nebo uplne stejne jako original. On to rozrezava podle tovarnih svaru, tam to potom zase navaruje nove dily, pouziva nejake zesilene svary nebo neco takovyho, pred navarsenim noveho dilu, starej dil vyrovnava aby jsi to vse zmeril, prose sikula. Takze gdy byh nejej Boze boural a on my to auto delal tak by nemnel duvod se bat si to nehat pro sebe ale inci je to kdyz nevys gdo to pred tebou spravoval a co s tim delal a jak. Kolik jsem aut videl ktere jezdi jak ten lovecky pes - zadek im tahne do strany a malo im je jeden jizdni pruh :smich:

 

Dnes jsem zase videl jednoho pasata RHD normalne prihlaseneho na Cernohorske SPZ a pry to jde bezproblemove tak asi nejlepsi volba je to dovezt z Anglie a pak to nehat tak jake to je - nic nepredelavat akorat clovek musy byt opatrny nez se trosku zvikne na rizeni z opacne strany!

Odkaz ke komentáři

Už jsem to jednou psal.Dovezl to soused a pomáhal jsem mu s přestavbou.

Už si nepamatuji co přesně se měnilo,ale tak +- Rolbařův seznam sedí.

Přihlasit offiko to nejde,měli jsem dokonce vyjádření z MB,že to nepovoluje,řešením bylo pouze stavba vozu,tak se do toho soused pustil.

Dělal to u Dekry v Praze,prvním kolem neprošel-Emise,tak dával new Trysky a Turbo-propouštělo Olej.

Druhé kolo-Emise OK,neprošel pro brzdy.Tak zase vše nové,i když musím říct,že brzdy které se z toho sundávaly byly tak 70%.

Třetí kolo OK.Jak čekal na papíry,tak mu to před barákem ukradli.U Dekry nechal asi 70.000,-Kč.

Další případ-Byli jsem s kamarádem v Praze kupovat Fabii pro jeho ženu.V Bazaru.Samo jsme hned přišli na to že je to anglán(opačné stahování oken a spolujezdcova sedačka byla stavitelná).Volali jsem kámošovi na SKT co s tím a on říkal,že pokud jsou už jednou vystavené papíry,nebude problém.Kamarád to tedy vzal,šel na SKT,tam problém nebyl,šel na úřad a hele,pečlivý úředník řekl STOP.Nechtěl to přihlásit,no ale jelikož tam měl nějaké známé,tak to prošlo,přihlásil to a dnes to už přešlo myslím 3 úřadem(prodalo se to).

 

Tak takové mám já zkušennosti a řeknu,nikdy bych do toho nešel.Né proto,že je to nějaká přestavba,ale proto,že nikdy nevíte,co se stane při přihlašování,přehlašování atd.Škoda M-B to prostě oficiálně nepovolila a tím to hasne..

Dokonce jak kámoš tu Octávku přestavoval,musel i Dekře říct,jak se auto bude jmenovat.Nemohl požít jméno Škoda a ani znaky na autě nesměly být

Odkaz ke komentáři

Ale prece gdyz se to vse predela driv nez se prihlasi a poznat ze je z Anglie pujde jenom z papru tak to problem asi ne budou delat?

 

A jak to je v Cesku s tim dovozem pokud negdo vy at to napsie, postupne prosim, protoze uz jsem zmateny z toho! Tady npr. privezes auto a udelas spedici na hranici, pak sup na CLO - tam auto odstoji nekolik dnu (azvisi na jejih dobre vule) a za kazdej den stani na CLO se plati 20euro. Pak si tam auto vyzvednes a des zaplatit DPH na uradeh mesta gde to budes registrovat a pak uz na tehnickou a registraci vozu (to se dela v jeden den jenze papry (SPZ a tehnicak) cekas asi 15dni a mas to. A gdyz my vysvetlovaly znamy v Cesku jak to probiha tam jsem prd pohopil :palec:

Odkaz ke komentáři

To fakt ty urednici a ty kteri delaji tak pos...e zakony nemaji delat neco hitrejsiho? Pokud je auto radne (a kvalitne) predelane tak proc delaji takove ptakoviny? Fakt asi tu EU nigdi nepohopim :D

 

To same jako delaji problemy ze do octy misto 1,4 nemuzes narvat1,8! Pokud upravis vse ostatni tak proc nemuze!!!!! Hlavne ze se nezameruji na jini dulezitejsi veci!

Odkaz ke komentáři
To fakt ty urednici a ty kteri delaji tak pos...e zakony nemaji delat neco hitrejsiho? Pokud je auto radne (a kvalitne) predelane tak proc delaji takove ptakoviny? Fakt asi tu EU nigdi nepohopim :D

 

To same jako delaji problemy ze do octy misto 1,4 nemuzes narvat1,8! Pokud upravis vse ostatni tak proc nemuze!!!!! Hlavne ze se nezameruji na jini dulezitejsi veci!

 

Suhlas

Odkaz ke komentáři

by mě kolik stála ta oprava,jinak do takhle bouranýho auta bych vědomně nešel,žena má pežota,podobně složenýho a po 5ti letech se to na těch místech otvírá jak konzerva,vylezlo to ven. Takže auto jde do šmelcu a bude muset přijít jiný. Peugeot 306 r.v. 1998 - není co dodat.

 

Jinak standartně jsem zažil ,že maník vozil půlky BMW doma svařil do jednoho ,krásnej lak a auto šlo do světa laugh.gif

Odkaz ke komentáři

Taaak.....malá ukázka mé práce....tohle je nejjednodušší přestavba/oprava :lool:

cena je někde kolem 45komplet s celolakem a prestavbou na facelift :)

někdo říka že pak je nemožne udělat geometrii...ta je ale na jedničku a je dost velky problém to poznat že je to auto takhle lepené, a certifikat s autorizaku je snad samořřejmost :) ....takhle se udělá X desitek aut ročně...nejvíc jdou octavie1 , passat B5,5 a BMW 5

post-1159-1262195039_thumb.jpg

post-1159-1262195048_thumb.jpg

post-1159-1262195057_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Super odvedena prace fakt! Je videt ze vys co delas! A ta cena s celolakem neni vubec spatna spis naprotiv. Az na par drobnosti (npr. zazor mezi dvermi a blatnikem a spara kolem blinkru praveho ale malo gdo to pozna - mozna se mylim, pokud ano tak je to dano fotkou). Ale nejak jsem nepohopil co bylo s autem - bourane na predek nebo co ze se musela sestavovat z dvou?

 

Mne nejvice zajima jestly mas nejake zkusenosti nebo predstavy jak se to bude hovat pri pripadne dalsi bouracce? Narovnat to jde aby tam geometrie nebyla zadny problem a aby auto neslo jak lovecky pes ale proste pripadni naraz to uz nezvladne jako funglovka? Nebo mozna ano?

Odkaz ke komentáři

dveře byly OK a ten blinkr už je pohly aby taky seděl.... tohle bylo střelené na zadek, takže fialovy čumak je puvodni a modry zadek nový a z anglie k tomu byla přilepená prdel....

při bouračce...noo...kdyby to bylo něco větsiho tak nevím...to urcite jako origo by nebylo, ale něco menšího je v klidu... sam s touhle fialovou oktavou jezdim uz rok a v pohode...takhle skladanych aut sem měl vic, pojezdím a prodám...a dávám tomu docela zabrat a v pohodě... a po svařování se to už nenatahuje...svařene to je přesně...jsou to milimetryy co se táhnou a někdy ani to ne.

A když se vezme že takhle udělane auto vyjde na 60tis cele tak myslim že je to slušné. Těch 45 je cena pro zakazníka..když se to takhle děla někomu. takže celkove náklady jsou menší-zaleži jak se co sežene ale sklet stoji kolem 15tis+narazníky a světla(+/-5000)+barva+práce....když se to děla pro zakazníka tak se to za 2 tydny da stihnout... teď si dělam další oktavku...po praci pro sebe...žluta RSka :palec: tak pěkně pomalu se s tím do jara pohraju..pak nahodím nejaké fotky jak se do ní pustíme. teprv sem ji dovezl do dilny-z anglie..takže leva čtvrtka se bude řezat a komplet předělavat

Jen tak pro zajímavost..oktava RS mr 03 plná vybava 60tis... u nas je cena tak 200 :)

Odkaz ke komentáři

idealní kandidat :) http://auto.bazos.cz/inzerat/4596611/skoda...-konec-1999.php

cenu stahnes na 35...30 do toho das a prodáš za 150... tomu se říka česky sen-octavia combi 1,9 tdi facelift v perveftním stavu,po starším panovy malo jeta a jen lehce ťuknuta..jen tak na blatníček ;) co víc si človek muže přát :palec:

 

už jenpodle fotky je vidět ze nic jineho nez rozřezat s tím nejde udělat...ja to zlomene jak sviňa :( ;)

Odkaz ke komentáři

hahaha tak to jo teda! Drzim place s tou RS-kou. Ty uz snad nigdy v zivote nebudes myt problem sehnat auticko snu! Proste si neco zaprejes, bum a za 2-3 tydni uz frcis s tim :D

 

No jako nejake velke havarie (jako treba do sloupu nebo s kamionem) tak na to jsem se nepltal protoze tam i nove auto tezko obstoji, ale proste takove "tukance" na krizovatkah (pri 40km/h a podobne) nebo lehci celni naraz - proste aby clovek ne zustal invalid nebo neco horsiho nedej Boze pri takove bouracce gde by v jiz nehavarovanem aute zustal OK. O to my hlavne jde.

Odkaz ke komentáři

ja myslím že to postaví na papíry té čtrvtky co tam vaří... jinak to u nál legálně nejde....je to tak složitá přestavba že ti to nikdo nedovoli a neschvalí. a nemužu to řict jistě ale myslí ze nějaky naraz ve 40 je uplne v klidu...uz sem par opravenych kastli videl po dalsi mansi havarce a v pohode....opravovalo se to jak kdyby byla v celku.... jen opadl kit na sloupcich co kde byl :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...