Přejít na obsah

Auta z Anglie


Vladan

Doporučené příspěvky

Ten jako buben co je za nadobkou na brzodovou kapalinu co je prisroubovan za stenu pod celnim sklem. Mluvym o motorovem prostoru. Ale mozna je to tim ze je stribrna barva a pak ta praznota vinika, u mne se to zda necim byt zaplneno ten celej prostor mezi vrhem tlumicu a krytem motoru!

Odkaz ke komentáři

Prej to jde borec píše toto:

Jde to legálně přihlásit!! Jedině Skoda povoluje homologaci na evropskou, dělaj to v Praze na Jarově. Přihlášení s stk a emise to vyjde na 15000Kč.A Anglická sada (řízení,přístrojovka, koberce, tapece předních dveří atd... se pohybuje kolem 25000Kč. Nechat dělat se to asi moc nevyplatí, ale když to děláš ty pro sebe tak bych řek že docela jo ....mě vyjde s přihlášením se vším šudy na 140000Kč a je v plný náloži!!

Odkaz ke komentáři

rozhoď si auto....např dira na řízení je zavařeka...musí se vyřezat a na druhe straně zavařit, cela elektronika, pedalová stěna, je toho tolik a tak složity zasah to karoserie vozu......nevím..ja sebe říkam že to nejde a když už tak to vyjde na takové peníze.....nevěřím tomu prostě...vždyť tam je uplně všechno otočené... nevím, opravdu tomu nevěřím, nevím..jak budu mít zas nějaké běhani po uřadech to to pozjišťju..

Odkaz ke komentáři

No ja myslim zeby si tomu mal verit praveze ty pokial tu vidim tvoje dielo zo skladanich aut,tak si myslim ze je to ovela vecsi zasah do karoserie ako do prehodenia riadenia,nemyslim tym teraz elektiku,ta je samozrejme nieco ine.A pokial viem nic sa nevari a nevrta.Auta maju karoseriu prisposobenu jak na riadenie lavostranne tak i na pravostranne,ak mam uviest priklad tak sa pozri napr.co ma napadne momentalne kanaly na odvodnenie v deliacej stene teda na lanko otvarania kapoty a dalsia hromada predpripravenych na kazdu stranu riadenia v deliacej stene.

Prihlasenie auta z anglicka -tak to je uz popisovane vissie,je na to zakon v ramci EU,teda auto ktore pouzivas v UK a chces si ho zobrat so seou do CR musi mat na prihlasenie urcite zdokumnetovananie na pris.jazdy na RHD-svetla,zpetaky na octe samo mlha ale dalej uz je nepredajne len srot.

Odkaz ke komentáři

Jasně že by to bylo jednodušší a rychlejší a nenarušís skelet...spíš jak to je s papírováním.... zkusím to ještě pozjišťovat na uřadech..bylo by fajn kdyby se to dalo normálně přihlasit protože ceny aut v azglii sjou směšné.. oni totiž nemají kamstare auta vyvážet jako němci at takže jsou za pakatel....

Odkaz ke komentáři

No jo prihlasit to jo ale jak som pisal musis auto pouzivat v anglicku aby si to prepisal,alebo mat znamosti,inak som sa pytal na slovensku na kontrole originality ako to je s prepisom a odpoved z 2 kontrol originalit mi bolo povedane ze ak ma auto volant na lavej strane sa da normalne prihlasit,samozrejme s dolozenim odhlasenim auta v konkretnej krajine ak sa bavyme o anglicku tak tam,no a odtial uz cakat na doprvakov az ti vystavia papiere-teda schvalia lenze na slovensku nato maju mesiac cas. :smich:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
tak to je hustýýýý :angry::palec: by mě zajímalo jak to udělaly

jely jsme do pardubic pro auto kamaradovi a zjistili jsme ze to je rpedelavka za anglana na nase.... nicmene vse v TP zapsane ale byla to mrdka teda jo.... ale borec rikal ze v poho.. nicmene mame kluka co v praze prihlasi uplne vse ale neco to stoji ale je to bez starosti...

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Lidi, není to jenom o předělání volantu a světel (které se prostě vyměnit musí pokud to nejsou xenony.Ty se dají uvnitř přepnout na LHD). Předělat musíte stěrače, přístroje s palubní deskou a se středovým tunelem (je mírně vytočený na druhou stranu), pedály, koberec, čalounění předních dveří, alespoň otočit svazek elektriky v interiéru i v motorovém prostoru, zadní svítilny, přehodit jednotky ve dveřích, u některých modelů pravé vnější zpětné zrcátko a spousta dalších drobností jako je přizpůsobení a překódování různých jednotek, otevírání př.kapoty a pod. Auta v UK jsou vážně moc levná a asi proto, že právě nejdou moc vyvážet. Vzpomeňte jak byla zpočátku devadesátých let auta levná po celé západní Evropě, než tam zjistili, že si pro ně začali ve velkém jezdit lidi z bývalého východního bloku. A taky jsou tam ceny tak nízko proto, že pro angličany jsou auta jen spotřební zboží a spousta aut je v hrozném neudržovaném stavu.Je třeba si to pořádně rozmyslet. A navíc jsem se setkal s případem, že kolega si dovezl nádherného Laurina, kompletně ho překopal a nakonec ho nepřihlásil, protože auta v Anglii mají už ve VIN zakódováno, že to původně bylo auto určené pro pravostranný provoz a že to prý jako LHD přihlásit nejde.

Odkaz ke komentáři
Lidi, není to jenom o předělání volantu a světel (které se prostě vyměnit musí pokud to nejsou xenony.Ty se dají uvnitř přepnout na LHD). Předělat musíte stěrače, přístroje s palubní deskou a se středovým tunelem (je mírně vytočený na druhou stranu), pedály, koberec, čalounění předních dveří, alespoň otočit svazek elektriky v interiéru i v motorovém prostoru, zadní svítilny, přehodit jednotky ve dveřích, u některých modelů pravé vnější zpětné zrcátko a spousta dalších drobností jako je přizpůsobení a překódování různých jednotek, otevírání př.kapoty a pod. Auta v UK jsou vážně moc levná a asi proto, že právě nejdou moc vyvážet. Vzpomeňte jak byla zpočátku devadesátých let auta levná po celé západní Evropě, než tam zjistili, že si pro ně začali ve velkém jezdit lidi z bývalého východního bloku. A taky jsou tam ceny tak nízko proto, že pro angličany jsou auta jen spotřební zboží a spousta aut je v hrozném neudržovaném stavu.Je třeba si to pořádně rozmyslet. A navíc jsem se setkal s případem, že kolega si dovezl nádherného Laurina, kompletně ho překopal a nakonec ho nepřihlásil, protože auta v Anglii mají už ve VIN zakódováno, že to původně bylo auto určené pro pravostranný provoz a že to prý jako LHD přihlásit nejde.

 

 

svazek teda rozhodně neotočíš, už jen to, že je v jednom kuse s motorovým prostorem. Je na tom mrtě práce, ale parta lidí to dokáže za 24h překopat na LHD ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o měsíc později...
  • o rok později...
  • o 11 měsíců později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...