Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

DIAGNOSTIK.

Možnosti kodování OIII

371 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

zdar,

o3 rs tdi manual 2014

chtel bych nakodovat USA blinkry, vypnout stop start, zhasnuti denniho sviceni pri zatazeni rucky. ukazat kolik l dotankovat, tuhost rizeni, zmena rezimu .  zavreni oken kdyz zacne prset.. jsem z Ceskeho Krumlova - Praha. 

725855865

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 14. 3. 2018 at 12:54, Pela napsal:

Před pár lety mi nějaké věci kodoval DOLI. Je odsud z fóra. Měl bych na něj i nějaký letitý telefon.

taky by se hodil kontakt :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj,

nevíte prosím jestli jde dokodovat zavírání (dovíraní) oken při zamknutí ovladačem a nebo při dešti pomocí senzoru deště ? Oktavie 3 trumf

děkuji za info

Jirka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 10 hodinami, header009 napsal:

Však to by mělo být jen v nastavení, k tomu není třeba nic kódovat...

Odesláno z mého ONEPLUS A5000 pomocí Tapatalk

Možná jsem položil otázku špatně tak uvedu příklad, Vzadu povezu syna a on zapomene zavřít okenko , já si toho nevšimnu , ale auto při zamčení ho samo zavře , je to možné? To že přidržím ovladač a zavřu nebo otevřu okna jsem nemyslel to mě samozřejmě jde.

Druhý příklad byl okno je pootevřené začne pršet okno se zavře. Je to možné nebo je obojí nereálné ?

Jirka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Navážu doplňující otázkou: okno/a se zavře 1 - jakmile pustím stěrače sám nebo 2 - jakmile stěrače začnou stírat po zaznamenání deště dešťovým senzorem (stejně jako se rozsvítí/přepnou z denního svícení tlumená světla; vypínač je v poloze "AUTO") ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podmínkou automatického zavření oken je:

- páčka stěračů v poloze AUTO, ovladač světel v poloze AUTO
- okna musí být stažena uvnitř vozu tlačítkem na dveřích při zapnutém zapalování, nikoli dálkou při podržení tlačítka odemknutí
- funkce je aktivní chvíli po opuštění a zamknutí vozu
Takto to funguje mě....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 10. 9. 2018 at 14:32, Devil... napsal:

Podmínkou automatického zavření oken je:

- páčka stěračů v poloze AUTO, ovladač světel v poloze AUTO
- okna musí být stažena uvnitř vozu tlačítkem na dveřích při zapnutém zapalování, nikoli dálkou při podržení tlačítka odemknutí
- funkce je aktivní chvíli po opuštění a zamknutí vozu
Takto to funguje mě....

Tak jsem to otestoval dle tvého návodu a nic okna jsou vesele otevřená.Je to ale asi z důvodu ochrany cestujících v autě (malé děti/ zvířata).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj kluci,

mohl byste mě poradit? Mám teď novou O3, 2017, verze Fresh (bez senzoru), bez ovladače světel s položkou Auto, barevný Swing. Myslel jsem, že tam bude nějak zapnutý coming home, leaving home. Ale asi není, nebo jsem ho neuměl spustit a v rádiu se tato položka nenachází. Všude na netu se píše, jak se dá CH/LH zapnout na mlhovky a podobné zvěrstva, ale nejsem schopen zjistit, jak jej vůbec aktivovat přes vcds. Je možnost, že by to např. jednotka vůbec neuměla? Můžete mě ve zkratce prosím navést, jak aktivovat?

Díky moc.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@JaneCkzde je návod vytažený z fora:

*** Coming/leaving home přes mlhovky místo Xenonů ***
Jednotka 09, bezpecny pristup 31347, v adaptaciach zmenit:
-Comfort illumination-Coming Home Leuchten nastavit na Fog Light
-(x) Leuchte6ABL LC5-Lichtfunktion C 6 nastavit z Coming Home oder Leaving Home aktiv na Not active
-(x) Leuchte7ABL RB1-Lichtfunktion C 7 nastavit z Coming Home oder Leaving Home aktiv na Not active
Hodnota x sa meni v zavislosti od konfiguracie svetiel - ci su obycajne alebo bixenony

a zde máš celý postup kodovaní, v druhém videu je vidět i že se přidala položka do menu infotaimentu :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Devil, diky za navod. To prvni neni ono a to jsem uz i videl. Ale v tom druhem uz vydedukuju, jak funkci primarne zapnout. Diky moc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.