Přejít na obsah

Možnosti kodování OIII


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Dovolím si jako čerstvý majitel OIII 3 dotazy

- jde nakódovat "DSG plachtění" i do normal a sport režimu? Při Eco to fakt řadí dost brzo.

- jde někde nakódovat aby si Swing pamatoval volby že se má zhasínat?

- jde někde nakódovat aby si Swing pamatoval poslední zobrazený obraz (mám tam obraz rádia a po znovunastartování tam visí obraz 4 stanic)

 

Odkaz ke komentáři

Gabuliatko: Ak si dobre spomínam, tak plachtenie je naozaj len v Eco režime. Normal a Sport ho nemajú, a myslím, že ani v Individuale to plachtenie zvoliť nejde. Zhasínanie u Swingu myslíš vypínanie displeja? Posledný stav by si ale mal pamätať, je však možné, že to ide len v štýle buď rádio, alebo média či aux a v rámci nich sa to vždy vráti do nejakého predvoleného zobrazenia.

Odkaz ke komentáři

Zhasínanie u Swingu myslíš vypínanie displeja? Posledný stav by si ale mal pamätať, je však možné, že to ide len v štýle buď rádio, alebo média či aux a v rámci nich sa to vždy vráti do nejakého predvoleného zobrazenia.

 

Je to tak jak popisuješ. Protože to je pouze záležitost softu tak mne vytáčí že někdo myslel víc než já a ví jaké nastavení má uložit i pro příště a co má zobrazit po startu. Nu což.

Třeba místo digitálního tacha by se mi víc šikly hodiny a teplota většíma bukvama.

A že nejde defaultně vypínat nechápu, na jednu stranu si to hraje na ekologii a na druhou defaultně svítí displej jako kráva.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj,

neřešil někdo dodělání palubního počítače? Mám základní Oiii, kde mi palubní počítač ukazuje pouze venkovní teplotu a najeté kilometry.

Rád bych aby se mi tam zobrazovala spotřeba, dojezd atd. Co bude potřeba? Koupit páčku pod volant, dokódovat.. Umí to někdo? :)

 

Děkuji Dalibor

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
Guest Tibor12

Pekny podvecer prajem. Mam otazku ohladom kodovania novej rs 2013 . Mam ju v zaruke ale rad by som dokodoval nejake prakticke veci, a ci ak sa to spravo mi nepadne zaruka alebo sa moze servis na to vyhovorit ze tam bol zasah?? V skodovackom servise mi to nevedeli spravit(nechceli). Dakujem .

Odkaz ke komentáři

Original VCDS se zárukou se dá sehnat levneji než je těch 7900,- za Vag Can Pro, který bych řekl že je i pro začátečníka složitější než VCDS. Já mám oba jak VCP tak VCDS a z 90% používám VCDS

Napiš a myslím, že budeš s cenou spokojenej. Sice mu občas trvá než zareaguje, ale určitě odpoví. Popř. ti na něj mohu dát přes SZ telefon.

Odkaz ke komentáři

Ahoj, mám 3 otázky..moc mi pomůže odpověď :-)

 

1) Když aktivuju HHC , tak aktivace se provádí v long coding a násleně čas držení v adaptacích?

 

2) XDS nastavení najdu kde?

 

3) CH a LH bez děšťového senzoru, jde? Někde jsem se dočetl,že CH jde a k LH je potřeba senzor, dá se to nějak obejít,aby tomu bylo jedno, jestli je světlo nebo tma?

 

Moc díky za jakékoli odpovědi

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Jakubsl:

1) Aktivace HHC (asistent rozjezdu do kopce) – jednotka ABS, Byte 25, bit 0 a 1
Já to udělal přes LCode 2 (je v nabídce LCode nahoře), tam jsem je ručně zaškrtnul.

 

Nastavení HHC

1. STG 03 (Bremsenelektronik) auswählen
2. STG Anpassung -> Funktion 10
3. Berganfahrassistent (Hill-start assistant)
4. wert entsprechend anpassen
(Default Wert: normal) LATE = drží déle brzdu

 

2)Aktivace XDS – jednotka ABS, Byte 23, bit 1

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...