Přejít na obsah

Kompletní dvojitá podlaha pro OC II Combi


Tovi

Doporučené příspěvky

Zdravím, prodám kompletní dvojitou podlahu pro OC II combi, je kompletní i s maticemi pro uchycení bočních stěn, viz foto. Cena 1500,-Kč.

Piště sem nebo volat, psát na 602630156.

 

PS: mám ještě nějaké plasty a další blbosti do kufru a celého interiéru na combi.

post-34574-0-78376100-1396033747_thumb.jpg

post-34574-0-39293500-1396033761_thumb.jpg

post-34574-0-39991100-1396033780_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Zdravím, prodám kompletní dvojitou podlahu pro OC II combi, je kompletní i s maticemi pro uchycení bočních stěn, viz foto. Cena 1500,-Kč.

Piště sem nebo volat, psát na 602630156.

 

PS: mám ještě nějaké plasty a další blbosti do kufru a celého interiéru na combi.

 

Měl bych zájem (pokud jí ještě máš), pokud se mohu zeptat, kdepak ta podlaha je (můžeš to poslat do zprávy, pokud to necheš šířit)

Odkaz ke komentáři

Měl bych zájem (pokud jí ještě máš), pokud se mohu zeptat, kdepak ta podlaha je (můžeš to poslat do zprávy, pokud to necheš šířit)

ahoj, podlaha byla kousek od Tábora. Bohužel už nemám ani jednu, ale schvalně jsem to tu nemazal protože jsem měl přislíbeny asi další dvě podlahy ale pořád ještě nejsou.
Odkaz ke komentáři

ahoj, podlaha byla kousek od Tábora. Bohužel už nemám ani jednu, ale schvalně jsem to tu nemazal protože jsem měl přislíbeny asi další dvě podlahy ale pořád ještě nejsou.

 

Ok, děkuju, kdyby se objevila, určitě mám zájem.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...