Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Denne svietenie + cuvacie svetla: http://stualarm.cz/produkt/95c-ba15s-30w-cree-led-ba15s-12-24v-30w6x5w-bila/

Smerovky: http://stualarm.cz/produkt/95c-bau15s-30wo-cree-led-bau15s-12-24v-30w6x5w-oranzova/

Predne parkovacky: https://www.autoledky.sk/Item/unique-peanut-power-bright-cree/

 

Inde do exterieru ich uz asi nenapchas, este mozno osvetlenie nastupneho priestoru, ak ho mas. V zadnych obrysovkach to vyzera blbo a nesvieti to sumerne, hlavne hmlovka a brzdovka su dvojvlakno a pochybujem, ze by tu mal niekto otestovane LED BAZ15d (dvojvlakno), co je podla mna aj blbost.

 

P.S: hlavne pri FL moze obcas (hlavne v minusovych teplotach) dochadzat k obcasnemu vyhodeniu kontrolky na prasknutu ziarovku, aj ked ma LED vstavany rezistor (co vyssie uvedene maju). Potom je najistejsie kontrolu uplne vypnut.

Odkaz ke komentáři

Naco ti je kamenny obchod? Ved som ti tam dal linky na stualarm a ti su v CZ, odtial som tiez bral. Autoledky.sk tiez vedia poslat do CZ, takze nevidim v tom problem. V kamennom obchode nemusis najst vzdy to, co potrebujes a urcite to bude drahsie, ako e-shop.

Len upozornim, ze neosadzaj nejake lacne LED, lebo to nie je vzdy vyhra (mam na mysli exterierove svetla)!

 

Este som zabudol na SPZ, akurat minuly tyzden mi prisli, pre znameho, od nich tieto: http://stualarm.cz/produkt/9523002cb-led-zarovka-12v-s-patici-sufit36mm-3led/3smd-s-chladicem/

 

Co sa tyka interieru, tak je otazne, kde vsade mas lampicky.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Cau chlapi, koupil jsem si ledky do parkovacek vcera jsem to rozebral, ze je vymenim, ale parkovacka je na takovem zvlastnim plastovem udelatku a bal jsem se zato nak pacit, ci tocit... Poradte jestli to mam jen vytahnou nebo jak... mimochodem mam xenonova svetla... nevim jestli je vtom nejaky zasadni rozdil...

 

diiiiky :-)

Odkaz ke komentáři

parada diky... :-) kazdopadne jsem si jeste koupil ty zarovky do denniho sviceni, sice ne z ty stranky co si sem daval, ale jinak jsou naprosto totozne, ALE hlasi mi to prasklou levou a pravou zarovku... takze ted nevim jestli jim to tam mam poslat zpet obednat si misto toho neco jineho a ty na to denni si obednat z stualarmu...

 

Kazdopadne ty stim mas vlastni zkusenost ze ti to chybu nehazi? :-)

 

Odkaz ke komentáři

Ja mam upravenu BCM a kontrolu ziaroviek uplne vypnutu v celom exterieri, teda okrem stretavaciek a hmloviek, len tam to potrebujem. Vsade inde uz mam LED :palec:

Tie 30W CREE by chybu hadzat nemali, len v zime to chalanom hadzalo, ked boli minusove teploty a ten canbus sa hned nevedel natolko zohriat. A este mozno vtedy, ked startujes pri zapnutych stretavackach, alebo parkovackach, no to som si neni isty, lebo ja som startovaval len so zapnutym DRL. Co som ich skusal (ked som mal este kontrolu zapnutu), tak len do cuvacich svetiel a tam mi chybu nehadzali.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...