Přejít na obsah

3. generace komfortního systému


Rolbař

Doporučené příspěvky

Guest Honza ZN

Zdravím pomalu schraňuji díly na přestavbu na 3. generaci, chci se ale zeptat, dostal jsem nabídku na stahovačku s motorkem 1U4959802D, v návodu ale uvádíte čísla motorků pro stahovačky 1U0 959 812 D, předpokládám, že pokud je na konci písmeno D, bude to OK?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

chci se zeptat, mam AGU a chci dát budíky 3g(maxidot) a stím i vyměnit komfortku a dát novější typ vystřelováků, 434MHz místo 433MHz, mám tam i origo alarm, ale to by snad neměl být problém. Je mi jasný, že musim vyměnit mozky stahovaček a do klíčů sehnat čipy immo3. V autě mám ted polodoty 2,5g který ukazujou a fungujou normálně, jsou tam origo.

Jde mi o to, jestli i v tomhle případě, kdy mi origo polodoty ukazujou správně tak na maxidotu 3g to chodit nebude? Vím, že je problém u komfortu 2g, to jo, ale jestli i v tomhle případě. Pak jedině převodník, ale ten je asi k nesehnání...?

Odkaz ke komentáři

No polodoty tam jsou, komfortka 799 AH. Myslel jsem, že i čipy, protože teda tam jsou podle mě immo2.

A s těma hodnotama(spotřeba atd.), na první stránce se tam někdo ptá na ten samí problém, 1.8T AGU(jen já to mám v Golfu IV), komfort 2,5g a Vaša mu napsal, že právě musí použít ten převodník, proto píšu.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahojte ludia...

 

 

 

 

 

Ked mam povedat pravdu tak po precitani tejto temy som trosku zmateny a neviem sa z toho vysomarit ... mam OCT. 2002 81Kw AVS .. a tiez by som si chcel dorobit dialkove ovladanie ... Mam len central .. predne el. okna. v zadu svihadla .... VAG mi vyhodil cislo komfortky 799A mala by to byt treria generacia ak som dobre postrehol avsak neviem ci mam spristupneny v nej druhy kanal ktory sluzi na to DO .. ak nie tak ma poopravte ...Prikladam aj obrazok z VAGU ked som dal nacitat komfortku .. Chcem sa teraz spytat ...Chcel by som vystrelovaci kluc s DO ako aj otvaranie a zatvaranie okien pri podrzani tlacitka .. blikanie smeroviek atd. ..... Neviem ale presne ci mi to moja komfortka podporuje a chcel by som vedet aj ako mam postupovat aby som mohol sparovat vystrelovak s troma tlacitkami .. ci treba vymenit komfortku za inu alebo to staci len aktivovat... Mohli by ste mi prosim Vas poradit aky typ Kluca by som si mal kupit aby mi vsetky tieto veci fungovali a ako nakodovat komfortku v pripade ze nema predpripravene DO ? pozrite obrazok su tam aj dalsie oznacenia ale moc sa tomu nerozumiem.... Za kazdy postreh Vam budem vdacny .. Dakujem velmi pekne ...

post-31951-0-02853300-1380135453_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zdravim,chtel jsem se zeptat,koupil jsem o1 rv2001 a nejde mi bzucak na svetla a sviti kontrolka airbacku,mam takovej pocit,ze se nekdo snazil predelavat,muzete se mi nekdo mrknout jestli nemam neco spatne,mam tam komfortku 1J0 959 799AH pristrojovka je 1U0 920 841J. a airback 1J0 909 603 AS a motor 038 906 018 GN dekuji

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...