Přejít na obsah

3. generace komfortního systému


Rolbař

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

ahoj,nechtěl jsem zakládat další téma,tak to píšu sem. Koupil jsem si novou komfortku 799B v autě mám teď jinou. Teď nevím jakou :) tak se chci zeptat jestli můžu ji tam dát a nebude to vadit. Pomali skupuji zbývající části na 3gen. a nebo počkat až bude všechno po kupě? Mám ten základ obyč klíček s baterkou,centrál a okna v el. rv.11/99 .díky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj všem,

pročetl jsem celý tento topic (+topic na škodahome) a jsem z toho nějakej zmatenej proto prosím o ujasnění. :lol:

 

Mám octavii leden 01 1.8T AGU (lanko na plynu), kulatej klíč s dálkou (centrálem), 4x okna v elektrice, klima,airbagy...

 

Tuším že podle modelu budu mít asi komfortku 2,5generace a chtěl bych předělat na 3generaci samozřejmě, protože jsem posedlej vystřelovacím klíčem

 

Potřebuji mít tedy jako komfortku - 799B?

Potřebuju mít motorky do dveří s označením D? - asi ano, že?

Dále se komfortka přepinuje, vymění se motorky, ale žádné další kabely se tahat po autě nemusí?

Je nutností mít Maxidot pro tuto přestavbu, nebo se dá doplnit později?

 

O pár stránek zpět jsem četl, že na AGU nejdou budíky 3generace - to znamená maxidot?

 

Děkuju předem za odpověď a prosím nekamenujte mne :palec: ;) :P

Odkaz ke komentáři

J-dot je něco jiného. Tohle je převodník speciálně pro motor 1.8T agu aby se na budíkách 3.g (ať už s nebo bez maxidotu) ukazovala dobře aktuální a průměrná spotřeba, bez převodníku to neukazuje nic nebo blbosti, takže vlastně ti je pak palubní pc na nic. Oboje, j-dot i převodník prodával za tuším 3500,- nebo tak nějak ...

Odkaz ke komentáři

jo a J-DOT je na zprovoznění vrchního řádku maxidotu - už jsem to našel :-)

 

takže v podstatě aby to fungovalo "normálně" je potřeba jen ten převodník, tak to je fajn. Myslel jsem, že to bude nějaký ořezaný potom o nějaký funkce díky Maxidotu.

 

 

Ještě k předělávce dveřních motorků - stačí vyměnit ty mozky z "Dček" nebo celý motorky?

Jinak se nemusí další kabely tahat po autě?

V návodech jsem koukal že se při předělání zprovozní jeden vystřelovací klíč - jak se dá potom sprovoznit druhý jako záložní? :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

JEste dotaz, kdyz uz je Octavia po faceliftu ale jeste MR2001 tedy 2,5gen a ma uz CANove budiky.. tak se pri predelavce na 3g nemusi menit ?? Uz se me na to vice lidi co ode me brali klice, ptali a nevedel sem 100% jestli staci puvodni budiky..

Upraveno uživatelem JasteR
Odkaz ke komentáři
mel bych taky dotaz,mam tdi mr99 komfort 2,5g a chtel bych davat maxik bez predelani na 3g.staci prepinovat konektory k budikum,dotahnout k nim can a cip do klice s 3g? nebo este neco dalsiho?dik za odpovedi

Na 3g klicich nepujde dalka... maxidot min. nebude ukazovat auticko s indikaci dveri kapoty atd..

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Takže furt v tom mám zmatek :) Komfortka 3G je fajn, vystřelovák taky, ale nemusím ho mít. Mám RS 2002, ale nemám vystřelovák, ale kulatý klíč. Jediné po čem časem toužím jsou origo parkováky, maxidot a tempomat. Co to všechno bude obnášet? Budou se měnit budíky? nebo stačí je nějak doplnit maxidotem? Bude se měnit komfortka i se zámkama a ŘJ, nebo stačí nějaký převadeč spojitosti pro maxidot?

Odkaz ke komentáři

2002 by měla na 99% mít 3 generaci,i když nemáš vystřelovák.No některé dovozy,hlavně IT měly ještě v roce 2002 pořád 2,5 generaci.

Načti Vagem komfortku a pokud je 799B nakonci máš po starostech.Jinak Tempomat a parkováky nemají s komfortsystémem nic společné

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Mám Octavii MR1999 1.8T a je tu možnost zakoupení budíků rok 2001 z 1.8T, prý od 2,5G komfortky, asi MR2000. Chtěl jsem se zeptat, zda budou kompatibilní, jsou bez maxidotu. Nechtělo se mi zbytečně zakládat nový topic.

 

Díky.

post-4328-1282596151_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Miky
Odkaz ke komentáři

Číslo budíků bylo, ale prý na papírovém štítku, který tam teď není. Mám k dispozici VIN auta ve kterých bylo, dalo by se to zjistit přes ETKU.

 

Můžeš se Cosby mrknout, pokud pošlu VIN přes SZ?

 

Děkuji.

Upraveno uživatelem Miky
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...