Přejít na obsah

BLika mi kontrolka rucni brzdy


SpiderM

Doporučené příspěvky

Jo si vspominam jak sem prezouval tak sem mel mokre jedno ze zadnich kol jeste ze na jare budu davat kotoucovou napravu.

No a to s tím chceš jezdit celou zimu jo? jen aby jsi jednou nezabrzdil a ono místo čtyř kol ti nebrzdily jenom dvě bacha na to !!!!!!!!!!!!!! :o

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

ahoj, jak jsi to vyřešil? Mám podobný problém: když mám zabržděnou ruční brzdu, kontrolka svítí, což je v pořádku. Když ji odbrzdím, kontrolka začně nepravidelně problikávat, nic nepípe atd. Jen mi bliká kontrolka... Dnes jsem tlumil pod budíkama a dával jsem tam kus molitanu, protože to tam lupalo. mohlo by to mít souvislost? včera večer nic a dnes začla problikávat. Samozřejmě jakmile odšroubuju čidlo, začne pípat budík, takže čidlo by mělo fungovat a to samé s čidlem ruční brzdy, když přitáhnu ruční brzdu za jízdy, začně mi to pípat. Jen teď mi nic nepípe, jen problikává......

 

ps: stojím v garáži a tam žádný flek vidět není, ani kapaliny neubylo

Odkaz ke komentáři

jen upřesním, že mi to dělá i když stojím, kapalina neuniká a je max. doplněná. A když jsem měl nastartovaný, odbržděný (takže mě to jen tak problikávalo) a odpojil jsem snímač na nádržce brzd. kapaliny tak stále problikává.........

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 8 let později...

Problém jsem vyřešil tak, že jsem zkontroloval kapalinu a dolil, pak rozdělal středový tunel abych zkontroloval spínač ruční brzdy, vše bylo v pořádku, tak jsem se znovu podíval na čidlo nádržky brzdové kapaliny a byl seklý plovák čidla, zatrepal jsem s ním tím se uvolnil a dobrý, snad to někomu pomůže, čau. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...