Přejít na obsah

Tažné zařízerní Octavia 2 ztracený klíč


Doporučené příspěvky

Ahojte kolegové,

nedávno mám zakoupenou Octavii 2 Kombi 2005 s tažným zařízením A 50-X, E1*00*1430* PROFSVAR TMBPS 016 a zjistil jsem, že mi nepasuje klíč do zámku. Naštěstí jezdím už nějaké 4 měsíce a nepotkal jsem ještě policajty.

 

Dá se koupit do tohoto tažného zařízení nová zámková vložka ? Jak odstranit tu původní ? Odvrtat ?

 

Jinak prodejnu www.vapol.cz mám od baráku cirka 5km :)

Moc děkuji za rady a tipy

Odkaz ke komentáři

Ahojte, tak mě z Prof Svaru poslali pěkně do pr*****.

Nepojedu kdesi 400 km kvůli tažnému. Můj mechanik mi nabídl zrušení bajonetu od Prof Svaru a nasazení z vapol.cz nějaké nesundavací,ale vyjde to na 2500 czk. Napadá mě ještě řešení to fakt zkusit sám.

Máte někdo návod jak to sundat sám (je to zamknuto!) + případně odkaz kde zakoupit ten zámek?

 

Díky

email Prof Svaru

 

Vážený pane,

 

výměnu vložky zámku Vám provede jakýkoliv dealer ŠKODA nebo rádi přímo u nás ve firmě v Mnichově Hradišti. Pokud máte hák sundán z vozu, můžete nám jej zaslat a my Vám rádi provedeme výměnu za 300,- Kč.

Zaslání samotné vložky není dovoleno, výměnu musí provést proškolená osoba. Budete-li mít jakékoliv další dotazy nebo požadavky na objednání, neváhejte mne kontaktovat.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Ja zamek taky odvrtal. A resil to zajistenim jen pakou.... no a v nedeli jsem ztratil bajonet....... to by me ani moc nesralo, kdybych na tom babajonetu nemel zaprahnutej platak... takze z uspory 300kc ted mam skodu kolem 30000kc..... zitra jedu do profsvaru pro vlozku zamku za 200kc a 100kc montáž.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Musíš pod to lehnout a pomalu odvrtávat. Až odvrtáš mosaznou vložku ocelová tyčka by měla sama vypadnout. Zámek tam drží pruřnej kroužek, kterej by měl být součástí balení zámku. No a zarezlou kouly z auta vyndáš jen násilím. Já na to použil 1x 400ml balení WD40 a asi dvoukilový kladivo. Po dvou hodinách těžkýho násilí byla venku.


Jo a zámek jsem kupoval tady http://www.cc-autodily.cz/zamek-nahradni-tazneho

Odkaz ke komentáři

Já to odvrtal 8čku vrtákem a rozletělo se to jak nic. Doposud nemám vložku a nevím, kde ji jen tak sehnat. Profsvar ju jen tak nedá nikomu, psal jsem tam. Tzn. zase vychcanost trhu a vypomahani si. Autorizovany servis, zamek za 500 a vymena dalších 500 urcite taky. Práce na 2minuty. nechapu na co potřeba na to profika :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...