Přejít na obsah

Držák nápojů


Doporučené příspěvky

Dělá se original do Octavie, jen je umístěn vedle ruční brzy místo té malé přihrádky, v Golfu nebo Fábii je to lépe řešené přímo na středu palubky, tohle do Octavie je takové trochu nepraktické hlavně když máte loketní opěrku tak ta je přímo nad tím držákem a je tam horší přístup, musí se odklopit loketka.

Pokud by měl někdo zájem mám tento držák na prodej, dá se i zaklopit do rovné polohy a v zadní části je ještě držák na mince.

Já sem si ho nemontoval pač pití moc nevozím v autě a je pro mě praktičtější ta malá přihrádka než držák na nápoje.

post-621-1262365086_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Chtěl bych se zeptat, zda jde ten držák vedle ruční brzdy dát do octy, kde je jen ta odkládací plocha nebo se musí nějak upravit ten střední panel? A nemáte když tak někdo ten držák na prodej? Díky.....

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 roky později...
  • o 2 týdny později...

Chalani ak by ste mi vedeli poradit. Mn by skor zaujimalo ako ho rozobrat :) Kupil som z bazaru aledost tazko sa hybe ako keby o nieco drel a neviem ako ho rozobrat aby som ho vycistil pripadne zistil kde by mohla byt chyba.

Dakujem

 

 

Cauko, tiez som mal rovnaky problem ked som kupil :D stryko mal Redbull na dennom poriadku a drziak viac lepil jak drzal :D predpokladam ze mas aj opierku...

 

takze, zboku na klbe opierky su kryty na strane vodica by mala byt cela čast, kraj a stred, na strane spolujazdca len bocna krytka, takze zo strany spolujazdca to daj dole, Davaj pozor, chce to trpezlivost rado sa to lame a potom to odstava, ked to budes mat dole, mal by si vidiel 13stku 6-hranovy srob ktory drzi opierku, odsrobovat a demontovat opierku, dalej otvor zadny popolnik, vyberaciu cast jednoducho vytiahni, ostane ti tam este ta spodna cast, ked sedis na zadnon sedadle tak na zadnej strane (blizsie k tebe) je jedna taka zavlacka ako keby (v strede)... a na prednej strane su na pravo a nalavo take iste zavlacky.. zase to chce trpezlivost, pod tym by si mal vidiet 2 torxy (alebo imbusy) vysrobujes tie 2 sroby, a ked to mas tak zatiahni rucnu, a tam jak sa chyta do ruky rucna je medzera medzi plastmi, len tam strc ruku a tahaj hore, odcvakne sa to a uz to mas cele v ruke, jedine co ta bude drzat je konektor na zapalovac, teda 12V zasuvku, ten jednoducho odpoj, a ostane ti v ruke velky plast aj s drziakom na pohare, ten uz len zospodu odistich z takych zapadiek a je to... uz len rozobrat dalej pokial ide a ocistit...

 

 

ked to budes skladat, dobre si to tam uloz vsetko lebo aj tie 2 sroby pod popolnikom su pohyblive myslim.. (teda ten cely plast sa hybe dopredu dozadu) a opierka sa da tiez posunut moc dopredu/dozadu a vtedy ti tam nebude sediet kryt na opierku alebo napr. nezavres poriadne zadny popolnik...

 

snad som pomohol :D ak najdem nejake fotky tak ich sem hodim aby si si to vedel predstavit... ak som na nieco zabudol tak sorry, rozoberal som to naposledy v aprili.. ale malo by to byt jak som pisal :)

 

// tu su tie 2 sroby pod popolnikom (len tam chalan nema opierku)

 

http://olisoft.sk/obr/olisoft/laktova_opierka/P1050889.JPG

 

tu mas ten popolnik na tretej fotke

http://www.iautodily.cz/popelnik-zadni-skoda-octavia-nd100045068.html

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...