Přejít na obsah

Race Spaceback


Doporučené příspěvky

Rozmýšlal som či mu založiť samostatné vlákno alebo len spomenúť popri taxíku... ale keďže sa s ním asi občas na zrazoch objavím tak som založil samostatné.. :)

 

Ako je vidieť z foto je to Rapid Spaceback 1,2TSI 77kW v Blue Race a už MR2015.. ;)

Výbava Ambition Plus a nejaké drobnosti navyše.. z tých naj spomeniem maxík, kožený MF volant, rádio Swing, climatronic, vyhrievané sedačky, TPM, sunset, 4x elektrické okná, repro aj v zadných dverách, AUX vstup (škoda že len ten samostatný bez USB :( ), zadné parkovacie senzory a plnohodnotná rezerva..

 

Samozrejme hneď išiel pod počítač :D takže dokódované:

- pretočenie ručiček http://youtu.be/b5qK2VpPNok

- na maxíku menu dotankovať

- odkódované upozornenie na zapnutie pásov :D

- HHC - asistent rozjazdu do kopca

- zmenená tuhosť posilovača riadenia na Sport

 

a neúspešný pokus s corner hmlovkami a XDS, ktorý bol podľa návodu už zapnutý z výroby o čom veľmi silno pochybujem.. :D

 

post-120-0-17077100-1412104669_thumb.jpgpost-120-0-10926100-1412104675_thumb.jpgpost-120-0-88861700-1412104680_thumb.jpgpost-120-0-77376100-1412104686_thumb.jpgpost-120-0-00631800-1412104692_thumb.jpgpost-120-0-55482400-1412104698_thumb.jpgpost-120-0-74315600-1412104706_thumb.jpg

 

Upraveno uživatelem lubinob
Odkaz ke komentáři

hmm tak do tohole si s chuti sednu a jsem zvedav jaky to bude prostorove (teda samozrejme pokud dostanu povoleni)

 

neboj, vejdeš se, jsme Rapida pořídili mistrovi na servis, protože nás vozí na oběd .... i Láďa (velkej kolega) se do něj vejde, jen je Rapid trochu menší na ramena no ...

popisky nie sú ani v 12.12.3.. :(

keď si dobre pamätám tak je to byte 1 bit 1 zrušiť.. ale radšej to pozriem na notebooku a potvrdím.. ;)

 

díkes, jsem na 12.12.3 spoléhal ...

Odkaz ke komentáři

Dííky.. no ako taxík ho používať nebudem, v podstate je to mamičkine auto ktoré si občas požičiam keď bude niektorý taxík v servise alebo nechám aj octávku chalanom nech jazdia.. :) je to také tretie rezervné auto v rodine, segra nechce ani počuť o tom žeby som dal Fabiu preč, na tej sa jej nalepšie jazdí.. :D

Odkaz ke komentáři

tak kedysi som povedal že na RS-u by som modrú race nechcel lebo tých je najviac.. :D len tu nebolo moc na výber, bola to predvádzačka takže buď chceš alebo nie.. síce bol ešte jeden taký istý v šedej metal čo je v podstate ako anthrazitka ale už to chcelo zmenu a nie tretie auto takej istej farby.. :D takže bol výber eventuálne jasný keďže bola podmienka že ak Rapid tak jedine 1,2tsi 77kW.. ;)

 

Taxík z neho nebude, teda nie v dohľadnej dobe..

Odkaz ke komentáři

Dííky..

je tam reťaz, ráno som ju počul.. :D

za tie brzdy som rád, to som ani nevedel že budú až také veľké.. ;)

a motor sa mi zatiaľ páči, síce som mal priemerku 9,5 po 30km ale bolo to v podstate v meste s jedným svižnejším prejazdom.. pocitovo sa mi nezdá žeby ma toľko pritlačil do sedačky ako keď pridám taxíku ale rýchlosť ide hore celkom rýchlo.. :jelen: :jager:

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...