Přejít na obsah

Nesvítí osvětleni kufru..


Max Cici

Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek,

nemá někdo zkušenost s osvětlením kufru. Žárovky v pořádku, spínání v zámku taktež.

Kde je zakopaný pes .... ? Prosím o rady a zkušenosti......

 

změřte diodu, minulý týden jsem řešil, tak píšete, žárovky ok, spínání ok.. ale nějakým neznámým způsobem se mi odpálila dioda uvnitř světla tedy v obou, ale proč to nevím :) Diody jsem vyměnil a ready.

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdar, mám taky problém s osvětlením kufru O1 kombi r.v.98, kabely v pořádku, mikrospínač a žárovky taky :palec: , ale jde mi tam pouze 11.7V..., když tam pustím proud z nabíječky, tak svítí

- ještě nejde osvětlení kastlíku

 

P.S.

vnitřní osvětlení vepředu funguje normálně

 

dík za radu

Martin

 

 

změřte diodu, minulý týden jsem řešil, tak píšete, žárovky ok, spínání ok.. ale nějakým neznámým způsobem se mi odpálila dioda uvnitř světla tedy v obou, ale proč to nevím :) Diody jsem vyměnil a ready.

 

Odkaz ke komentáři

Tak jsem našel závadu, přetrhlej drátek v 5tých dveřích a relátko...

Zdar, mám taky problém s osvětlením kufru O1 kombi r.v.98, kabely v pořádku, mikrospínač a žárovky taky :palec: , ale jde mi tam pouze 11.7V..., když tam pustím proud z nabíječky, tak svítí

- ještě nejde osvětlení kastlíku

 

P.S.

vnitřní osvětlení vepředu funguje normálně

 

dík za radu

Martin

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Taky mám problém s osvětlením kufru...mám facelift 2011 a jednou svítí obě světýlka, občas jen levé nebo pravé..někdy stačí na světýlka poklepat a rozsvítí se..chová se to divně..když jsem to rozebíral, když zrovna nesvítily, tak sem zkoušel žárovičku drátkama přikládat na ty plíšky a před tu diodu co tam je a svítily vždycky..za diodou nesvítily..že by špatné diody v obou světýlkách? Divný je, že občas to funguje..nerozumim tomu..dávat 350 kč za novou jednu lampičku se mi nechce..pokud nemám jistotu, že jsou vadné diody.. :-/

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Nazdar borci, potřebuji radu... V zavazadlovém prostoru jsem chtěl vyměnit na levé straně žárovku, ale při vysunutí jsem se dotkl šroubovákem plíšků (tím pádem jsem to zkratoval) a přestalo svítit i osvětlení interiéru ...  (mohu otevírat jakékoliv dveře a nesvíti ani interiér).Pojistky jsem proměřil a vše jsou dobré ...  Nějaká rada, co jsem mohl odpálit ?   Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Led dioda, nebo v případě pásku smd dioda, nezabírá tolik místa jako klasická žárovka.Propustnost stejnosměrného proudu je pouze jedním směrem (anoda + ,katoda -) minimální spotřeba a větší svítivost dle typu.Reaguje ihned bez pohasnutí oproti žárovky

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...