Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

14 810 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Já myslím, že na ulevení si bylo tohle téma OK.

A hned začnu kua musím jet z Pardubic do Práglu pro motor od mříže, pak do Bratislavy vyměnit za nový a zpět do Prahy a pak domů, je to na Zličíně, takže přes celou Prahu, pak D1 to mám do večera co dělat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě to nakonec padlo, nemaj skladem, letím až v pátek. Blbý je že ten motor nemůžeme sundat dřív, musíme počkat až otevřou krám, pak letět vyměnit a do zavíračky namontovat nový.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

o pocasi mi ani nemluv, za chvili vyrazim do Blavy na Depeche Mode a prej tam padaji trakare, a ja kokot se nechal ukecat na stani

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vím že se budete divit, ale kluci prosím Vás, sice je tohle fórum označeno jako volnější, ale prosím Vás, chovejme se trochu slušně. Já beru slova jako hovno,prdel, ale slova vyjebaný,kurva,zkurvený a pohlavní orgány bych přece jen vynechal, no a pokud to nejde, tak tam prosím místo jednoho písmene dejte tečku. Myslím si, že jsme rozumní a nemusíme z toho tady dělat hampejz až po půdu.

Prosím pěkně, myslím to dobře a pokud se Vám to nelíbí, tak mně klidně pošlete do prdele a nebo do p.či, ale myslím si, že bychom se na něčem takovém mohli domlivit, co povíte?

Upraveno uživatelem Palo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

PALO běž do p... , k... co se tady do toho s... drz uz tu svoji zas.... hubu!!...

Jasne mas pravdu..ty tecky tam budou lepsi..sme prece lidi... :)

A doufam ze to co sem napsal pochopis jako žert.. protože to tak bylo i myšleno... ;) :P

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
PALO běž do p... , k... co se tady do toho s... drz uz tu svoji zas.... hubu!!...

Jasne mas pravdu..ty tecky tam budou lepsi..sme prece lidi... :)

A doufam ze to co sem napsal pochopis jako žert.. protože to tak bylo i myšleno... ;) :D

:P

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem nasranej, vyplazl jsem litr za pasy, ani jsem nemel silu to smlouvat penezenka prazdna, takze slevu na platbu v hotovosti bych stejne neuhral. Jasne je to moje kokotina ze se nepoutam cestou na postu kterou mam 200m od baraku, jizdy po "sidlisti". Jen me sere, ze na to tam byly 4 ks organu plus asi jeden k*k*t nekde nahore schovanej co jim to bonzoval vysilackou, kdyby byly jen dva + jeden prasil ale 4 do p*chvy, to nemaji neco lepsiho na praci. Trvalo mu asi 14 dni vypsat slozenku do ktere mi dopsal akorat castku a pak ten jejich miniprotokol s blockem.

Fix jen doufam, ze se to nepocita jako prestupek ovlivnujici datum kdy mi vrati body a jestli jo tak me to sere milionkrat vice.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Fix jen doufam, ze se to nepocita jako prestupek ovlivnujici datum kdy mi vrati body a jestli jo tak me to sere milionkrat vice.

To si piš, že počítá - navíc máš další dva body.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud to napíše jako přestupek za pas...hodně poliši dělaj to--ti lepší ;) , že napíšou třeba něco z povinný výbavy..pokutu zaplatíš, ale body nedostaneš.....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

22/1l je minimalne za jeden bod, takze leda by to napsal na neco nizsiho, vic me sere al ten odpocet. Co by mu zmrdovy udelao kdyby otevrel hubu a rekl za 1000 a za 2 body. Bych reagoval asi jinak nez hmm tak asi jo.

Par sulinu si vymele o vikendu drzku, a hned je tady zase halo. Hlavne ze mrdi po vecerech vysedavaji po benzinkach curamedani. Odted ani hovno zadna laskovost.

Upraveno uživatelem Ol@f

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

sakra Olafe, jak si stojíš s bodama?

já měl vloni § 22/1f) bod7 a tak sem teď radši umírněnej a čekám na prosinec až mi 4 bodíky vrátěj ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.