Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

15 192 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ach jo, ten hokej, skoda, mohlo tam jeste neco padnout :( Rikam pri ty sanci, co jsme nedali, nedas dostanes, a za chvili tam byl :(

Mrzi me, ze to Lotysum nevyslo, meli na to. A ze Finove jedou domu me celkem prekvapilo...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jo, přesně, jsme rohový pozemek, takže dvě strany prístupné. Nejdřív sebral ty z vchodové strany, podruhé si přijel dozadu. Ještě je pár palet pod stojkama, co podepíraj balkon, doufám, že nenapadne nikoho sundat stojky, aby si ukradl palety :-D. Na policajtech říkali, že celý den nedělají nic jiného, než že sepisujou vloupačky a krádeže. Asi byl včera horký den. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ty jo, no není Vám co závidět. My jsme úplně krajní pozemek v obci, takže vlastně jako na dlani. Zatím se nám ztratilo nějaký železo a pak kameny, co jsme měli vybrané na zídku. Na stavbách je obecně problém se zabezpečením. I když náš elektriku v domě, tak dokud jedeš přes stavenišťák, tak ten musí být veřejně přístupný a samozřejmě se dá z toho veřejného místa i vypnout... :-/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Stavební materiál se nám naštěstí neztrácel, teď je schovaný. Co jsou okna a dveře, je to celkem úleva. Ale i tak, ukradnou, co není přišroubovaný. My máme rozvaděč mobilní. Přijedem, připojíme na pětikolík a strkáme do toho prodlužky. Mít tam stavební rozvaděč připojený trvale, tak je šlohnutej minimálně každý týden jednou, to se neskutečně krade. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To byl zase týden. Jsem dneska vstal ve 12 a jsem jak pytlem cementu praštěnej. Dneska tak sotva zregeneruju a zejtra už zase neděle a pak nanovo... V pondělí jsem jel ráno do Budapešti, pak zpět a doma jsem byl někde po 22. V úterý testování nanoformulací API v HK, celej den na nohách a pak v pozdním odpoledni směr Olomouc na hotel, večeře a spát jsem šel asi v 01 a ráno v 7 vstávat. Snídaně a šup k zákazníkovi testovat upgrade stávajícího reaktoru, aby byl schopen reakce pouze v plynné fázi na heterogenním katalyzátoru, aby mohli vyvíjet konverzi H2 + CO2. Takhle jsme si hráli ve středu a čtvrtek, po 18 vždycky návrat na hotel, večeře a hluboko po půlnoci zase chrápat. No a v pátek zase Olomouc-Budapešť-Pardubice. Doma jsem byl cca v 01, něco jsem pokoukal v kompu za ten tejden co jsem doma nebyl a šel chrápat ve 4. Co za katastrofu mně čeká v pracovním e-mailu, tak z toho se v pondělí poseru.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja plivu na tu anglickou svatbu. Je toho plnej internet, televize, rádio a vůbec všechno možný. Cokoliv člověk zapne, votravujou s královskou svatbou. Ať jdou do piče.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
4 hours ago, CvencA said:

Ja plivu na tu anglickou svatbu. Je toho plnej internet, televize, rádio a vůbec všechno možný. Cokoliv člověk zapne, votravujou s královskou svatbou. Ať jdou do piče.

Vidis a tady to nikdo neresi, je tu klid jak na hrbitove :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Asi je cas otevrit vlastni hospodu. Ti ignoranti v okoli dneska zase neobsluhuji na zahradkach. At jdou do prdele. Ani to nenapisou, cekas jak ta pica, az se nekdo uraci a nic. A nejhorsi je, ze to je vsechno stejny okolo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No a predstav si, ze to je tady realita. Plzen za 39 a chodis si pro to sam. Z jedne hospody jsem nasranej odesel, kdyz jsemzjisti po pul hodine cekani, ze venku neobsluhuji a v dalsi to same... Nasranej jsem zustal, protoze nebudu davat 100 jarnich km. Na kazde hospode visi inzerat, ze prijmou obsluhu.

Vubec lituju, ze jsem na to pivo sel a nedal si doma z lednice.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já byl tuhle poučen, že u nás na vesnici je restaurace a ne hospoda, proto musí dodržovat otvírací dobu, ikdyž je plná hospoda lidí, kteří by dál pili (zavíračka v pátek ve 22:00).. Takže tam jsem byl taky naposled a radši si dám doma lahváče, když je chuť.. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když nejsou schopný obsluhovat na zahrádce, tak ať jí vůbec neotvíraj. Tohle mě taky dokáže namíchnout. Skočíš si teda dovnitř něco milostivě objednat a nakonec nemáš ani kam si sednout.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hoši, to je bída. Na zahrádkách bez obsluhy, nejbližší dvě restaurece zavřené. Lidí plno na pivo a oni nefungují. Nakonec jsem se nasral, objednal tágo a jeli jsme do centra do pěkné restaurace. A myslel jsem, že mně omejou, když číšník zvěstoval, že dneska už neberou objednávky na jídlo(v cca 19:30), že mají uvnitř jednak nějakou sešlost a do toho se jim tam nahrnulo asi 30 nějakých asiatů a kuchyně vystavila stopku na příjem objednávek. Nakonec nám alespoň ten tatarák udělali. Tvl., to je fakt na vlastní minipivovar s dobrou kuchyní. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Teď si my kolega stěžoval, byli včera v Kroměříži a poobědvali s rodinou až ve 3 restauraci.  V těch prvních dvou nezájem o zákazníka. 

Je fakt, že lidi jsou úplně všude a zvlášť, když je někde zahrádka.

Jen sehnat personál bude problém, u nás shání už několik týdnů kuchaře a doufám, že seženou, ať je kam chodit na jídlo / pivo 7

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 4 hodinami, Garrett napsal:

Teď si my kolega stěžoval, byli včera v Kroměříži a poobědvali s rodinou až ve 3 restauraci.  V těch prvních dvou nezájem o zákazníka. 

Je fakt, že lidi jsou úplně všude a zvlášť, když je někde zahrádka.

Jen sehnat personál bude problém, u nás shání už několik týdnů kuchaře a doufám, že seženou, ať je kam chodit na jídlo / pivo 7

Jó oni i ti číšníci jsou si toho vědomi, že je nikdo nevyrazí a kolikrát s drzým výrazem se ti skoro vysměje, že venku neobsluhují. Jsem byl ve čtvrtek se zahraniční návštěvou na obědě v Pardubicích, v restauraci prázdno a kokot ti řekne, že venku neobsluhují, vrazí ti jídelák do ruky a že až si vybereš, tak si máš přijít objednat, že jídlo už milostivě donese. To nepochopíš. Že nejsou lidi, OK, když je narváno. Ale prázdno, lidi nikde a on prostě ven nevyleze, aby tě obsloužil. A takhle odrzlých je většina, protože se cítí na koni. A jako zákazník nemáš kam jít, protože to je jedno jako druhý.

Těším se na moment, kdy se to otočí a o práci budou žebrat. Spropitné? Nasrat leda!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No a my jsme ted v Mikulove na par dni a tady vsude, kde jsme byli vsechno paradni, obsluha mile, ochotne holky, radost pohledet ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.