Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

15 192 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

A kolik tech navstev byva najednou? To fakt ne :) Spis to vidim na novy sluzebni karky pro Nejedlaka, Mynare a dalsi vytecniky. A do peti mozna na repre :)

K tomu ta cena je asi vtip. 11 aut za 50 mega

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
37 minutes ago, krysarr said:

A kolik tech navstev byva najednou? To fakt ne :) Spis to vidim na novy sluzebni karky pro Nejedlaka, Mynare a dalsi vytecniky. A do peti mozna na repre :)

K tomu ta cena je asi vtip. 11 aut za 50 mega

Tak asi kdyz prijede nejaky statnik, tak asi nebude sam ne ;) ? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No to joooo, ale nemusi vsichni z delegace jezdit v autech za 5 mega :) V takovych kolonach to ani neni uplne bezny, aby tam bylo vic nez par kousku. Kazdopadne ta cena je ulet, at je urceni jakykoliv

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

K čemu? třeba na zrychlení, aby mohli bezpečně držet rychlost nad 200 km/h. atd...

jedno neprůstřelný bude stát 15 mega a ostatní 35 mega.... takže to máš cca 3,88 mega za jedno, to je klasická cena za opravdovou limuzínu (superb to fakt není.)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tome hodne prace. Ted v cervnu budu ukončovat 20 (slovy dvacet ) staveb. Neskutečný masakr a hlavne me uz ten stres a napeti v praci strasne sere ale fakt.

Jsem.si rikal ze pujdu delat ridice MHD za 25 cisteho a budu mit cistou palici a vse DP zaplati vcetne ridicaku a zkousek.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jeden kamos ted jezdi v Praze s busem a je tam rok a chce s tim seknout, ze to vubec neni prdel jak od cestujicich, tak od ridicu, to uz je lepsi jit za podobny penize nekam montovat dratky :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 22 hodinami, romariooo napsal:

Tome hodne prace. Ted v cervnu budu ukončovat 20 (slovy dvacet ) staveb. Neskutečný masakr a hlavne me uz ten stres a napeti v praci strasne sere ale fakt.

Jsem.si rikal ze pujdu delat ridice MHD za 25 cisteho a budu mit cistou palici a vse DP zaplati vcetne ridicaku a zkousek.

aktuální moje nápln práce: kompletní nabídky, rozpočtování,, komunikace se zákazníky, podepsání smluv se zákazníky, řízení cca 4 montérů /servisáku, realizace zakázek, zařazování faktur, fakturace, projektování, rozpočtování k projektům a další věci... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Často si říkám, že bych dělal něco, kde bych odcházel s čistou hlavou v 14:00. Ale za 20-25 bych teda už dělat nechtěl. A zodpovědnos v autobuse je sakra velká. Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Marekczek: co prodáváš?

Poslední dobou si taky říkám, že už nějak nemám sílu, už bych potřeboval dovolenou. Ještě musím ale chvíli vydržet. Naposledy jsem měl volno mezi Vánocemi a Novým rokem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přes noc nám nachcalo do výkopu pro šachtu na sračky. Je tam metr vody a čerpadlo nefunguje! Grrrrrrrrrrrr

Možná to rozšíříme na bazén.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo, jenže kam s nima potom? :-D Ještě nás v budoucnu čeká výkop na nádrž na dešťovku, to bude teprv bazén. Všechno se to vysekává přes metr do skály, proto se to nikam nevsakuje. Všechno to začlo v pátek, kdy tam byl bagr, že vykope díru na šachtu na vodoměr a šachtu na sračkárnu. I když měl kladivo, tak to nedal. Včera přijelo obrovský kladivo a přesto to nedokázal udělat do požadované šířky. Takže vrtací kladivo a sbíječka to jistí, v pátek si dám brigádku. Mezitím nám do toho bude ještě chcát a navíc než začlo pršet, objevil se tam malý pramínek. Ale nic, co by se nám už nestalo. 

image.png.c86c0dbc8d15db9168775f815afac7a1.png

Upraveno uživatelem Morgaine

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jooo, tohle znam. Barak mam na zule a kdyz jsme delali drenaze, tak to proste bagr (i kdyz mensi) nedokazal vyrubat. Takze vyrubal co vyrubal a kdyz jsem to dodelaval do spadu, tak nastoupilo kango a a krumpac ja a dorubaval jsem to do spadu rucne… A voda vsude, po kolena jsem stal ve vode nez to zacalo odtejkat. Vy jste ale celkem na kopecku, to je tam vody dost :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

My jsme po svahu, takže nad námi kopeček, pod námi kopeček. Bohužel ta sračkárna musí být hluboko, protože je výš než barák. A tam dole je ta žula pořádně tvrdá. Už kanalizaci v základech jsem klofala kladivem do skály. A to chci ještě zahradní jezírko. Bohužel v tom místě je skála taky těsně pod povrchem, takže to asi nebudu muset ani betonovat, vykoušu tam jámu a budu mít vodu jako v lomu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mno jo, to Je fakt, ze trosku ve svahu vlastne jste, pac naves je preci jen chlup vys. Onehda jsem jel kolem vas na kole, ale nevidel jsem auto, tak jsem tam nevopruzoval :) Aby po me nekdo nestrilel :)

Jinak jak pises, mne kdyz to prvne nateklo do ty jamy od bagru, tak to bylo jak jezirko, krasne tam ta voda drzela. Takze fakt jak v lomu :) A kdyz si vezmes, ze siroky daleky okoli kolem Mukarova to byval samej mensi lom, sutr, kamenik (i muzeum) a tak, to to leccos vysvetluje :)

Presne, ta zula u nas taky maso. Jel jsem kangem po pul centimetrech, a nez jsem se rozhoupal pujcit neco vetsiho, mel jsem to s nadavkama hotovy. Ale cim rubali u nas za prvni republiky zaklady pro dum a sklep, to netusim. To asi bylo na partu permoniku :)

Upraveno uživatelem krysarr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevím, kam to napsat, ale asi sem. Dnes mám takové kulaté výročí. Přesně před 20ti lety jsem mohl poprvé řídit O1 1,9TDI 66kW GLX sedan v zelené metle na hlínách :) . Ach jo, už je to  dvacet let a je to jak včera. Pěkně to utíká a poslední dobou ještě zběsileji. Honza 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.