Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

15 192 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

V 31. 5. 2018 at 20:24, HONZAV1 napsal:

Často si říkám, že bych dělal něco, kde bych odcházel s čistou hlavou v 14:00. Ale za 20-25 bych teda už dělat nechtěl. A zodpovědnos v autobuse je sakra velká. Honza

všude je něco

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Na Tiguanu přehryzané hadice, oprava 2500 Kč.

To můžou příště rovnou dělat z rohlíků, aby to těm kunám ještě více chutnalo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 4 hodinami, Mezonek napsal:

Ach jo, od zitrka tu zdrazi alkohol - plosne o 30%

Meanwhile in ČR: snížíme sazbu DPH na pivo :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kua, jsem to přehnal se steakem. Jsem lupnul mega steak- home made a leze mi to i ušima. Tentokrát jsem ho udělal asi 5-6cm na výšku a tak 15cm v průměru. Trefil jsem to tak medium rare. Krásnej prorostlej kousek s tukovým okem uprostřed, to miluju. Krásně měkej, šťavnatej. Jen toho bylo kurva moc.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to by mě zajímalo podle čeho hodnotili kvalitu silnic......... článek o hoxxx

keňa na 10000% nemá lepší cesty než my.........

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
4 minutes ago, krocan said:

to by mě zajímalo podle čeho hodnotili kvalitu silnic......... článek o hoxxx

keňa na 10000% nemá lepší cesty než my.........

To bude jak na Kube. Dovedou novinare, ukazou 5km super noveho asfaltu a reknou, ze tohle je ted norma pro vsechny silnice...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Myslim ze to srovnavani cest s Afrikou je mysleno s nadsazkou. Ale skutečně, naše cesty jsou žalostné!!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nějaká kurva rozbila tátovi u auta zadní boční okno před barákem dneska mezi 10-14 hodin. Těžko říct, jestli pokus o vloupání nebo vandalismus. Achjo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Morgaine: ty mas clovece fakt pestrý život :) 

Neni snad den aby nebyla nejaka jobovka ci vykradena stavba či barak. Tys musela v minulem zivote asi strasne zlobit!! :)))))))

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A to jsem ani nepsala, že je mi blbě, bolí mě zuby, pes se poblil takovým způsobem, že jsem myslela, že bude po něm, zmokla jsem teď v bouřce... Jo, to by mě zajímalo, co jsem byla v minulém životě. 😀

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 27. 6. 2018 at 16:37, Morgaine napsal:

Nějaká kurva rozbila tátovi u auta zadní boční okno před barákem dneska mezi 10-14 hodin. Těžko říct, jestli pokus o vloupání nebo vandalismus. Achjo.

A zmizelo neco?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 27/06/2018 at 8:17 PM, Morgaine said:

A to jsem ani nepsala, že je mi blbě, bolí mě zuby, pes se poblil takovým způsobem, že jsem myslela, že bude po něm, zmokla jsem teď v bouřce... Jo, to by mě zajímalo, co jsem byla v minulém životě. 😀

Podle toho knourani jednoznacne chlap ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kurva plivu na divoký včely co mě dnes v lese při houbaření začaly ťafat když sem jim při zběru lišek asi šlápl na místo co si nárokovali :wallbash: Naštěstí sem byl dobře oblečenej, ale jedno sem koupil do hřbetu pravý ruky a dvě umístili pěkně do pravýho obočí. I když nejsem alergickej, tak reakce vcelku slušná. Na cca 10 minut sem si musel lehnout jak se mi po pár minutách rozjela hercna. Známá včelařka říká že je dobrej panák po bodnutí, jenže ten já si do lesa nenosím. Zejtra mě čeká cca 350km Rakouskem, tak doufám že na to oko budu vidět. Jo a utíkal sem jak za mlada :biggrin:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

O jaky tema ze to jde? :) Kazdopadne moc pekny. Po trech zihadlech by spravne reakce byt nemela, si myslim, bych byl opatrnej. I kdyz ty divoky muzou byt agresivnejsi (chovanim i jedem).

Btw 27. slovo ma taky chybku, a pak stejnou o radek niz :D ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.